Nově nemožnost přidat další Internetové číslo - nomadické, p

Je libo vlastní telefonní číslo? Co to obnáší a jaké jsou možnosti.
Odpovědět
Raziel-CZ
Příspěvky: 5
Registrován: stř 15. pro 2021 10:34:25

Nově nemožnost přidat další Internetové číslo - nomadické, p

Příspěvek od Raziel-CZ »

Hezký den,

nemohu od včerejšího dne přidávat nová, další internetová čísla, nomadická, přenosná. Při kliku na linky / Veřejné telefonní číslo (příchozí hovory) / (nepřiděleno) / volbě Internetové číslo - nomadické, přenosné, mi to dříve nabídlo k uložení adresu a pak volbu telefonního čísla. Nyní mi to nabízí jen vybrání jiné adresy, kam když poklepu, tak známou stránku o uložení adresy, na což ale když poklepu, tak opět jen volbu jiné adresy a to pořád dokola. Nemohu si přidat telefonní číslo. Potřebuji to používat, platím si za to, používám to k podnikání. Je někde nějaká chyba, nebo co se děje? Nebyl jsem ani žádnou zprávou o nefunkčnosti informován, podpora na chatu nereaguje (píši tam od včerejšího odpoledne), telefonní číslo na podporu, kam se dříve dalo volat, jsem nenašel. Poslal jsem i reklamaci, zatím nic.

Děkuji předem za pomoc.
Pomáháme Vám se sjednáním podpultových telekomunikačních podmínek. MojeRetence.CZ - společně proti digitální diskriminaci.
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 269
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nově nemožnost přidat další Internetové číslo - nomadick

Příspěvek od misa »

Dobrý den, omlouváme se, došla nám nomadická čísla v nabídce. Kolega je během dnešního dopoledne dodal.
Raziel-CZ
Příspěvky: 5
Registrován: stř 15. pro 2021 10:34:25

Re: Nově nemožnost přidat další Internetové číslo - nomadick

Příspěvek od Raziel-CZ »

Hezký den, děkuji, již je to v pořádku.

To ta čísla všechna někdo používá? Tolik z ničeho nic najednou?
Pomáháme Vám se sjednáním podpultových telekomunikačních podmínek. MojeRetence.CZ - společně proti digitální diskriminaci.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nově nemožnost přidat další Internetové číslo - nomadick

Příspěvek od Pitomec »

Ona je podmínka mít nomáda třeba při CLIP mobilního čísla na VoIP lince, takže asi je spotřeba nomadických čísel velká...
Obrázek
Odpovědět