Vyčerpání IPv4 adres

Informace o novinkách a změnách na 4smart.cz

Vyčerpání IPv4 adres

Příspěvekod 4smart.cz » ned 03. dub 2011 9:59:14

Dobrý den.

Vzhledem k vysokému zájmu došlo právě dnes k vyčerpání přiděleného rozsahu IPv4 adres uživateli 4smart.cz. Z toho důvodu není po registraci na 4smart.cz možné vytvářet nové virtuální servery.
Po dobu testovacího provozu neuvažujeme o nakoupení dalšího rozsahu IPv4 adres. Máme však přidělen bohatý rozsah IPv6 adres, který se chystáme brzy nabídnout. Dále také uvedeme novinku v podobě možného přidělení neveřejné IPv4 adresy pro virtuální server. Virtuální server s touto IP adresou bude možné zpřístupnit namapováním uživatelem vybraných portů (SSH, HTTP,...) na IP adresu 4smart.cz.
Použití IPv6 adresy a IPv4 adresy z neveřejného rozsahu bude v budoucnu zdarma. IPv4 adresy z veřejných rozsahů budou v budoucnu zpoplatněny.

Vytváření nových virtuálních serverů bude znova možné po dokončení již započaté implementace kolem IPv6 a IPv4 neveřejných adres.
Uživatelé, kteří mají více virtuálních serverů nebo účtů mohou poskytnout prostor novým uživatelům tak, že nepotřebné virtuální servery odstraní. Uvolněné IPv4 adresy tak mohou použít noví zájemci o vyzkoušení
4smart.cz.

Děkujeme za pochopení,
za tým 4smart.cz
J. Marák
4smart.cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11

Zpět na Novinky na 4smart.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků