Náhodné dovolání se na konkrétní číslo

Jak provolat co nejvíce minut úplně zdarma nebo levněji.
Odpovědět
jan62sek
Příspěvky: 6
Registrován: stř 04. bře 2015 19:31:46

Náhodné dovolání se na konkrétní číslo

Příspěvek od jan62sek »

Dobrý den,

Zapojil jsem vlastní telefonní číslo od 802.cz. do sítě Odorik. Hovor se sice přesměruje (je vidět ve výpisu volání) na moje číslo v síti Odorik.cz, ale telefon nevyzvání. Nevím, co je špatně. Může někdo poradit? Děkuji.
Jan Sekyra

Dobrý den,

už delší dobu mě trápí dost záhadný problém. Dovolám se na všechna čísla (co jsem zkoušel), až na jedno, na které se dovolám čistě náhodně. Zkoušel jsem vše, co radí Odorik, ale zatím nic nepomohlo. Přešel jsem k Odorik.cz od 802.cz, ale chová se to pořád stejně. Po vytočení čísla je telefon hluchý. Nevím si s tím rady. Používám ATA SPA112. Jedná se o číslo 222 362 681. Předem děkuji za radu.
Jan Sekyra
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhodné dovolání se na konkrétní číslo

Příspěvek od xsouku04 »

Jedná se o dva různé problémy? Byla to původně dvě různá vlákna, ale sloučil jsme jej do jednoho.
Příspěvky nového uživatele se totiž objeví až po schválení - opatření proti spamování, tak jsem předpokládal, že se jedná o tutéž věc, ale nyní to vypadá, že jsou dva různé problémy.

Potřeboval bych prozkoumat konkrétní případ, tedy nahlaste ideálně id nezdařených hovorů, pokud je možné je najít ve výpise. Pokud ne, je třeba to dobře a konkrétně popsat.

Obrázek
jan62sek
Příspěvky: 6
Registrován: stř 04. bře 2015 19:31:46

Re: Náhodné dovolání se na konkrétní číslo

Příspěvek od jan62sek »

Ano, jedná se o dva různé problémy - první: občasné dovolání se na uvedené číslo, druhý: nefunkční přesměrování z čísla v síti 802.cz (zapojené vlastní číslo u op. 802.cz)

Ad první: ID nezdařených hovorů: 113467480, 113469057, 113472104
Je jich mnoho, nevím, kolik jich potřebujete.

Ad druhý: Teď jsem to znovu zkoušel a fungovalo to bez problémů.
Děkuji za pomoc.
Jan Sekyra
jan62sek
Příspěvky: 6
Registrován: stř 04. bře 2015 19:31:46

Re: Náhodné dovolání se na konkrétní číslo

Příspěvek od jan62sek »

Pane Soukupe,

jak to vypadá s řešením? Odorik je excelentní, budu doporučovat.
Jan Sekyra
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Náhodné dovolání se na konkrétní číslo

Příspěvek od kovik »

Dobry den,
zkousel jsem na cislo volat pres 3 ruzne operatory. Nekolikrat bylo cislo hluche a jednou se stalo, ze zvonilo a za par minut zase ne.

Dle meho nazoru je to problem toho cisla.
jan62sek
Příspěvky: 6
Registrován: stř 04. bře 2015 19:31:46

Re: Náhodné dovolání se na konkrétní číslo

Příspěvek od jan62sek »

Dobrý den,

ano, takto se to číslo chová a nedaří se mi to vyřešit. Je to číslo od 802.cz. Tvrdí mi, že problém způsobuje zapnutá funkce SIP ALG. Přitom na všechna ostatní čísla se dovolám vždy. Těžko se s nimi domluvím, vše opravdu ukazuje na problém toho čísla, ale oni to nepřiznají.
Odpovědět