Cena volání callback

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Odpovědět
mazlik
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 18. črc 2013 19:08:32

Cena volání callback

Příspěvek od mazlik »

Dobrý den,
nějak se nemůžu dopočítat správné ceny. Jedu do Anglie a hodlám využít callback a tak se nažím dopočítat kolik to vlastně bude stát... Budu objednávat hovor smskou a bude to z mého čísla mobilu v tuto chvíli v anglii a mobilního čísla v ČR. Děkuji Vám za pomoc...
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Cena volání callback

Příspěvek od Kristovec »

Vstupte do CENOVÉ KALKULACKY a vyberte jako dru hovoru CALLBACK.
Tam pak zadáte císlo odkud i kam chcete volat,a k vysledné
cene za kredit Odoriku pripoctete cenu prichozího roamingového hovoru dle Vaseho
tarifu,u Eurotarifu asi 2,20 Kc minuta,u O2 VBH je to 3,90
Tam ani nemá smysl v rámci EU to delat takto,ale volat prímo za 3,90 Kc min.
po celé Unii.
Takze - cena Odorik na Vase císlo + Odorik na volané císlo + 2,20 Kc min.
Vasemu operátorovi za príchozí roam.
Ah,a objednávací SMS je u Vodafonu za 2,50 Kc,T-mobil a O2 za 5 Kc.
mazlik
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 18. črc 2013 19:08:32

Re: Cena volání callback

Příspěvek od mazlik »

Děkuji Vám za odpověď. Již v tom mám jasno :-)
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Cena volání callback

Příspěvek od ViR »

mazlik píše:Dobrý den, nějak se nemůžu dopočítat správné ceny. Jedu do Anglie a hodlám využít callback a tak se nažím dopočítat kolik to vlastně bude stát... Budu objednávat hovor smskou a bude to z mého čísla mobilu v tuto chvíli v anglii a mobilního čísla v ČR. Děkuji Vám za pomoc...
Já jsem pro tyto účely celkem úspěšně otestoval v Německu Eurekago SIMku (viz třeba https://www.odorik.cz/obchod/kategorie/ ... estovatele ), kterou jsem měl šoupnutou do Xperia E Dual vedle svého hlavního čísla, jen pro příjem zpětného volání a pro základní data.

A callback jsem inicioval přes androidí odoričí aplikaci, což vyšlo podstatně levněji, než přes SMS. Hovor callbackem do ČR tak vyšel na nějakých 1,18 Kč/min + poplatek za data při sestavení hovoru (tuším 10 až 20 kB ~ 7 až 14 hal/hovor).

Když mi někdo volal na "hlavní číslo" od VF, bylo levnější než příchozí roaming to nezdvihnout a zavolat mu zpět...
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Cena volání callback

Příspěvek od Kristovec »

ViR píše:
mazlik píše:Dobrý den, nějak se nemůžu dopočítat správné ceny. Jedu do Anglie a hodlám využít callback a tak se nažím dopočítat kolik to vlastně bude stát... Budu objednávat hovor smskou a bude to z mého čísla mobilu v tuto chvíli v anglii a mobilního čísla v ČR. Děkuji Vám za pomoc...
Já jsem pro tyto účely celkem úspěšně otestoval v Německu Eurekago SIMku (viz třeba https://www.odorik.cz/obchod/kategorie/ ... estovatele ), kterou jsem měl šoupnutou do Xperia E Dual vedle svého hlavního čísla, jen pro příjem zpětného volání a pro základní data.

A callback jsem inicioval přes androidí odoričí aplikaci, což vyšlo podstatně levněji, než přes SMS. Hovor callbackem do ČR tak vyšel na nějakých 1,18 Kč/min + poplatek za data při sestavení hovoru (tuším 10 až 20 kB ~ 7 až 14 hal/hovor).

Když mi někdo volal na "hlavní číslo" od VF, bylo levnější než příchozí roaming to nezdvihnout a zavolat mu zpět...
Ano,na tuto moznost jsem zapomnel,prestoze ji mám taky,
a taky doporucuji,cenove je bezkonkurencní.
Odpovědět