Férovy OP

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Férovy OP

Příspěvek od Kristovec »

U mého Vodafone císla s úcetním obdobím 4. az 3. dne jsem si 3.12.2013 nechal zapojit to slavné mVolání za 599 Kc.
Tím se ovsem aktivovalo i minimální mesícní plnení 490 Kc.Takze za nejakych 15 hodin provozu
mi automat vystavil úcet na danou vysi MMP.
Napsal jsem prosbu o odpustení MMP za zmíneny den 3.12. ktery byl posledním dnem období 4.11. - 3.12.
a Vodafone mi skutecne opravnou fakturou vrátil 465 Kc. Sami zmínili,ze na tento hácek mne mel operátor
upozornit.Ze ho to ale nenapadlo,lze pochopit,VF linka 800 777 791 byla tehdy totálne pretízená zájemci o dany tarif.
Takze jsem tech asi 15 hodin ze 3.12. víceméne dostal zdarma.
Dost mne to potesilo,a nejen ty peníze zpet,ale snad jeste víc vstrícnost a seriózní prístup.
Ten,myslím,Vodafonu není tak úplne cizí,kdo z Vás znáte jeho VYDAJE POD KONTROLOU a CHYTRY PREHLED,jiste mi dáte za pravdu.
U toho mVolání,ten balícek 1 000 minut do zahranicí je navíc pojistka proti
nechtenému precerpání - po vyjetí 900 minut prijde SMS s upozornením na vycerpání
90% objemu balícku,a po jeho úplném vycerpání pak dalsí SMS.
Docela mne tesí,ze ani OPúm snad není cizí slusnost,jsem u VF témer celou dobu jeho existence,jeste jako Oskar,
od 11.8.2000 a mohu tak trochu hodnotit.
Korektnost a velice dobry vztah k zákazníkum oe drzí i u Odoriku,ackoli ted jedu hlavne pres to mVolání,
ale aspon morální podporu Odorikovi vyjadruji treba voláním pres nej do Argentiny a Brazílie,tam tecgp 1 000 minut
mVolání neplatí,nebo voláním na Odoricí geo císla svych prátel.
Trzbu za mne delá jeden kolega,ten pres callback utratí i 500 Kc mesícne.

Tak tolik jedna kladná zkusenost s CZ OPy.
Odpovědět