Zcela OT - odchod od České spořitelny ;)

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zcela OT - odchod od České spořitelny ;)

Příspěvek od xsouku04 »

Myslím, že je to placení z účtu u mBank je jediná podmínka.
Také jsem si o mVolání zažádal, účet u mBank mám dlouho, ale nikdy jsem jej na nic nepoužil.

Moje mVolání ale skončilo tím, že mi při "uzavírání smlouvy po telefonu" nebyli schopni říct, kolik stojí minuta volání na infolinku mBanky 844777000. (vím, že se dá volat "neomezeně" na 246 017 777 - ale já se ptal na to druhé číslo) Slíbili, že se ozvou, ale neozvali :) Že mBank vůbec nepoužívám, zjevně nevadilo.
Chtěl jsem se o jejich procesu "neveřejné nabídky" dozvědět víc, a proto jsem si to objednal.

Myslím, že mBank nic Vodafonu za ty nižší ceny nedoplácí. Jde jen o to, aby to byla formálně neveřejná nabídka a nepodráželo to tedy cenu veřejných nabídek. Tedy samotná existence účtu a plateb naprosto postačí. Dokonce bych řekl, že ty platby jsou pro vodafone důkazem účtu a dost možná si ani žádné další info nevyměňují.

On totiž kdejaký statek a to dost dobře jen s desítkami simkaret volá podstatně levněji díky tomu, že je to neveřejná nabídka i když často jen formálně v podobě toho, že stačí znát někoho ze statku.
No a tak statek může nabízet výhodnější volání než virtuální operátor.

A protože je zde ten trh tak pokřiven, nemá cenu moc investovat do toho být virtuál. Odorik je hlavně VoIP operátor a virtuál je vhodný doplněk kompletních služeb.

Podmínky akce jsou zde: http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... a-akce.pdf
Odpovědět