Poděkování Odorikovi

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
vce
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 13. lis 2014 18:28:12

Poděkování Odorikovi

Příspěvek od vce »

V těchto dnech jsou tomu právě tři roky, kdy jsme po mnoha letech opustili síť pevných linek O2 a převedli si své původní telefonní číslo na VOIP platformu k operátorovi Odorik. Dal jsem na zkušenost kamaráda. Dodnes nelituji. Za mnohem méně peněz dostáváme u Odorika mnohem pestřejší nabídku služeb v celkem srovnatelné kvalitě. Původně jsem myslel, že jen něco ušetříme za telefon,ale postupně jsem objevoval a začal i aktivně využívat další a další užitečné funkce, které Odorik u VOIP telefonie nabízí - rychlé kontakty, volání na skype, paralelní zvonění, přepojování hovorů, nahrávání hovorů, příjem faxů, přehledné výpisy hovorů, automatické dorovnávání kreditu inkasem, telefonování z notebooku na cestách aj. Díky zpětnému volání přes Odorika už bývá můj účet za běžný mobilní telefon u jiného operátora téměř nulový. A když jsem měl nějaký problém a dotaz, vždy jsem v krátké době obdržel zde na fóru, e-mailem či přes infolinku vysvětlení nebo kvalifikovanou radu. A pokud se měnily ceny, tak jen směrem dolů!
Takže bych chtěl provozovatelům u příležitosti tohoto svého tříletého výročí aspoň takto poděkovat. Jsem velmi spokojen. Jste slušná firma a slušní lidé. :D
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Poděkování Odorikovi

Příspěvek od aplet »

po precteni prispevku od vce jsem se normalne rozbrecel :o ,tetkom ale nechapu jednu vec a to jest uzivatel ma zapotrebi podelit se o svem stesti ze je u odorika ostatnimi uzivatelmi nebo co vlastne tymhle sleduje ...ale pokud by chtel vice o svem stesti podelit jemu podobnym pak li je zde Kristovec ktery take zna chvalospevy odorika ,ovsem pokud neni vce a Kristovec ta sama osoba coz by jsem se ani nedivil :lol:
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Poděkování Odorikovi

Příspěvek od MaT »

Já jsem také šťastný. A také slavím takové malé výročí... Je to už skoro 20 dní, co Odorik konečně spustil datový balíček s 500 MB. To bylo to, co mě za tu dobu, co jsme přešel i na jejich mobilní služby (asi rok), štvalo nejvíc. Teď už mi k úplnému štěstí skoro nic nechybí. :-)
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: Poděkování Odorikovi

Příspěvek od GeBu »

Ano, motivace druhých lidí k různým jednáním mohou být velmi nesrozumitelné. Nastává to hlavně ve chvíli, kdy se vše degraduje na tržní hodnotu. Pak je obtížné rozumět tomu, že někdo druhému za něco poděkuje.
Převlečeným Kristovcem podle této logiky musí být Doli: http://www.abclinuxu.cz/blog/doli/2015/ ... na-cestach nebo já, protože já jsem z Odoriku také nadšený: nejenže poskytuje spolehlivé "standardní" služby za dobré ceny, ale spoustu služeb navíc, které mi umožňují výrazně šetřit a ještě si hrát. Dokonce mohu díky Odorik zadat docela zajímavou úlohu pro třídu.
aplet píše:po precteni prispevku od vce jsem se normalne rozbrecel :o ,tetkom ale nechapu jednu vec a to jest uzivatel ma zapotrebi podelit se o svem stesti ze je u odorika ostatnimi uzivatelmi nebo co vlastne tymhle sleduje ...ale pokud by chtel vice o svem stesti podelit jemu podobnym pak li je zde Kristovec ktery take zna chvalospevy odorika ,ovsem pokud neni vce a Kristovec ta sama osoba coz by jsem se ani nedivil :lol:
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Poděkování Odorikovi

Příspěvek od Kristovec »

AŤ ŽIJE ODORIK ! Já oceňuji naprostou volnost při aktivaci/deaktivaci balíčků,viz nyní 10GB,a nízké základní sazby,plus to,co už jsem psal minule.Nějaká ta muška se může najít vždy a všude.Takže - láce,jednoduchost,spolehlivost,férovost,to je to,čeho si cením.Po asi 5 letech stále spokojen.
urbik81
Příspěvky: 40
Registrován: stř 13. úno 2013 7:01:15

Re: Poděkování Odorikovi

Příspěvek od urbik81 »

Také bych chtěl Odorikovi poděkovat za poskytování služeb, které jsou podle mě férové a to už dnes rozhodně nebývá zvykem. Samozřejmě, že vždy je co zlepšovat. Na druhou stranu Odorik nikomu nic nevnucuje ani nezatajuje, nevymýšlí zbytečné rádoby výhodné akční nabídky, které by byl v zápětí nucen rušit pro nerentabilitu a kterými by se snažil jen oblbnout a zavázat nové zákazníky. Prostě řekne, co nabízí a kolik to bude stát a je to. Jistě, nehodí se pro všechny - a sám Odorik to říká, ale své zákazníky si určitě našel. A co je rovněž důležité, snaží se zbytečně z lidí netahat peníze, ale společnými silami jim pomáhá šetřit. Navíc vždy lidem ochotně poradí a pomůže najít řešení/příčinu problému. Ukažte mi běžného operátora, u kterého by lidé sami od sebe takto děkovali?! Sám jsem dlouholetým zákazníkem Odorika - nejprve pevné linky, poté mobilů - tak trochu z donucení, protože i v 21. století jsou 10 km od velkoměsta stále místa se špatným pokrytím mobilním signálem a díky Odorikovi dokážu fungovat kombinacemi technických řešení které ne každý operátor nabízí. Jak již zaznělo výše, jsem spokojený jak s technickými vychytávkami a cenovou politikou tak s ochotou a slušností. Děkuji, jen tak dál. PS: Ani já nejsem Kristovec;)
Uživatelský avatar
o-k
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 27. pro 2012 18:16:06
Bydliště: Blanensko

Re: Poděkování Odorikovi

Příspěvek od o-k »

Dobry vecer
Toz se taky pripojuji k podekovani Odorikovi.
Je az neuveritelne ze jeste existuje takovato organizace s takovym lidovym pristupem k uzivatelum. Tady je taky videt ze provoz zastresuje nekdo kdo tomu rozumi a bere veci selskym rozumem. Kdyz nekdo z uzivatelu si spomene na nejakou funkcionalitu co mu chybi tak zanedlouho je tato zavedena do systemu i pro ostatni. Totez se tyka i projektu 4smart.

Co se tyce me tak nemam co vytknout a dekuji za sluzby jenz Odorik nabizi.
Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Re: Poděkování Odorikovi

Příspěvek od Georgius »

Tak já jsem měl tříleté výročí s Odorikem někdy na jaře a k díkům se připojuji (disclosure: Kristovec ani Ing. Soukup taky nejsem). Sice mám služební mobil s podobnými cenami jako nabízí Odorik (minuty nad balíček si každý platí sám, ale zase se toleruje soukromé používání), ale jednak nechci aby měl zaměstnavatel kompletní info s kým kdy proč a o čem a za druhé nechci soukromým kontaktům dávat služební číslo. Stále mám Vodafoní nulový tarif na míru, ale vzhledem k tomu, že na VOIP tu stovku většinou protočím, pořídil jsem loni SIMku a místo callbacku v terénu Odorikuju, většínou napřímo. Vodafon zůstal na příjem SMS z netu. Jenom schizofrenně nosím tři mobily, ale co. Nepřestává mne (v dobrém) fascinovat, jakým koníčkem pro všechny musí být provozování Odorika, protože jinak se nedá vysvětlit přidávání služeb tak, aby byly transparentní, pokud možno výhodné pro obě strany a více či méně unikátní (viz např. Skype, inkaso, ...). A o tom, že na podpoře sedí někdo, kdo věci rozumí a dokáže problémy řešit ani nemluvím.Takže se snažím vytahovat ze spárů O2 koho jde a musím vysvětlovat, že nemám provizi z nových zákazníků :lol:

Takže, Odoriku,
VELKÉ DÍKY
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Poděkování Odorikovi

Příspěvek od aplet »

Navrhuji slozit pisen nebo basen pro odorik :lol: a pak by jsme se mohli vsichni potkat v Brne pred odorikem a naspivat chvalospevy :o a pak by se to poustelo radiu petrov :roll: takova mala ukazka :D

https://www.youtube.com/watch?v=8N_tupPBtWQ
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Poděkování Odorikovi

Příspěvek od Kristovec »

aplet píše:Navrhuji slozit pisen nebo basen pro odorik :lol: a pak by jsme se mohli vsichni potkat v Brne pred odorikem a naspivat chvalospevy :o a pak by se to poustelo radiu petrov :roll: takova mala ukazka :D

https://www.youtube.com/watch?v=8N_tupPBtWQ
Já navrhuji zvýšit útratu.To by Odorikovi pomohlo ještě víc! ;)
Odpovědět