Zajímavé kombinace služeb

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Odpovědět
vlk
Příspěvky: 179
Registrován: ned 29. pro 2013 19:04:40

Zajímavé kombinace služeb

Příspěvek od vlk »

Chybí mi sekce upozorňující na zajímavé kombinace služeb, proto zakládám toto vlákno a doufám, že se pochlubí i další.

Služba: Nechť mi ústředna najde volaného a spojí mě.
Nastavte si přednastavený obrácený call back na nějaké číslo volaného (musí být u Odorika), já jako první číslo mám typicky linku Odorika, protože hovor je tam nejlevnější. A pak pomocí zpožděného přesměrování na této lince nastavte přesměrování na další čísla volaného, např. pevná linka neOdorika, či typičtěji mobil.
Takže pak stačí prozvonit callback a čekat hovor, ústředna zvoní na pevnou, po chvíli začne zvonit na mobil (blízká osoba pak ví, že volám já) zvedne hovor, ústředna mi zavolá a já připravený prakticky hned zvednu hovor. Místo toho, abych volaného obvolával sám, obvolá čísla ústředna. Nezanedbatelná úspora času (vyzvánění) i peněz, když ho nyní většinou seženu na nějaké pevné místo mobilu.
Pozor, používejte jen pro blízké osoby, daná osoba po vašem zavěšení či po stisknutí hvězdičku může na váš účet volat kamkoliv.

Služba: Bleskové přenastavení ústředny při odjezdu na dovolenou.
Záložní číslo používám nejen pro sporadický výpadek internetu, ale pro bleskové přesměrování. Typicky když odjíždíme na dovolenou vypneme úmyslně router a všechna čísla jsou okamžitě přesměrovány pomocí služby záložní číslo, kam potřebujeme - typicky na mobil. (samozřejmě služební čísla takto vyřešena nemám ;), ale mohl bych tam mít např. speciální uvítací hlášku)
Odpovědět