Panasonic KX-TS560FXW redial

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Odpovědět
T.A.J.
Příspěvky: 6
Registrován: pon 15. úno 2016 18:48:07

Panasonic KX-TS560FXW redial

Příspěvek od T.A.J. »

Pěkný den, koupil jsem od Odorika (z bazaru) analogový stolní Panasonic KX-TS560FXW a nejde vůbec redial... Možná to neumím používat, ani stažený manuál mi neporadil. To, že neukazuje ID volajícího jsem trochu čekal (asi to nedovede naše stará ústředna v práci), ani neukazuje změškané hovory (čekal jsem aspoň počet, když ne čísla) - ale Redial na 20 posl. čísel je to hlavní, proč jsem ho koupil (kromě tlf. seznamu, který mi jediný funguje).
Nemá s tímto typem někdo zkušenost? Nemůžu s tím zajít k Odorikovi do pražské pobočky pro vyzkoušení/ověření? (Asi až po stěhování).
T. J.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Panasonic KX-TS560FXW redial

Příspěvek od xsouku04 »

Dobrý den,
Myslím, že to bude tím, že tlačítko redial je úmyslně znefunkčněno. Důvod je ten, že jsme to používali v telefonních budkách, kde se zadával PIN.
A redial by tak umožnil volat na účet předešlého zákazníka.
Změna je předpokládám vratná, ale rozdělat celý telefon a oddělat nálepku, která tlačítko znefunčkňuje je hodně náročné.
Mohu se na to zeptat zítra bývalého kolegy, který už u nás nepracuje a kdysi dávno (před sedmi lety?) to dělal.
Vzhledem k tomu, že telefonu bylo více jak 50 a znefunkčnění tlačítka nebylo zrovna jednoduché, asi si to bude pamatovat.

Mohu nabídnout vrácení telefonu, nebo dodatečnou slevu.
T.A.J.
Příspěvky: 6
Registrován: pon 15. úno 2016 18:48:07

Re: Panasonic KX-TS560FXW redial

Příspěvek od T.A.J. »

Děkuji za vysvětlení - tohle by mne tedy nenapadlo. V nabídce to tedy také nebylo uvedeno (nějaké omezení funkčnosti). Pokud nemáte na výměnu nějaký plně funkční, asi si ho nechám (vrátil jsem totiž už jiný starší tlf. přístroj O2 - pořád nám účtovali 15Kč/měs. nájem přístroje - a už bych neměl rezervu).
Za dlouhých volných večerů (pokud někdy nastanou) se můžu zkusit podívat dovnitř, zda pod klávesnicí nějaká folie je nalepená...
Symbolickou slevu (jako pár korun kreditu) bych ale klidně uvítal (i když tel. stál jen 370Kč i s dopravou).
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Panasonic KX-TS560FXW redial

Příspěvek od xsouku04 »

T.A.J. píše:Děkuji za vysvětlení - tohle by mne tedy nenapadlo. V nabídce to tedy také nebylo uvedeno (nějaké omezení funkčnosti). Pokud nemáte na výměnu nějaký plně funkční, asi si ho nechám (vrátil jsem totiž už jiný starší tlf. přístroj O2 - pořád nám účtovali 15Kč/měs. nájem přístroje - a už bych neměl rezervu).
Za dlouhých volných večerů (pokud někdy nastanou) se můžu zkusit podívat dovnitř, zda pod klávesnicí nějaká folie je nalepená...
Symbolickou slevu (jako pár korun kreditu) bych ale klidně uvítal (i když tel. stál jen 370Kč i s dopravou).
Vrátil jsem 69 Kč. V eshopu už je to opraveno.
Odpovědět