Mobilní internet na 30 až 40 dní - poraďte prosím.

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Mobilní internet na 30 až 40 dní - poraďte prosím.

Příspěvek od xtonda »

Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: Mobilní internet na 30 až 40 dní - poraďte prosím.

Příspěvek od Zivan »

Jen takovy blby dotaz...na tom docasnem miste neni problem se signalem Ufona a rychlosti staci? Abys nekoupil router a nezjistil az na posledni chvili, ze je to nepouzitelne. Taky je rozdil ten internet pouzivat na vecerni surfovani nebo pracovat z domova a byt na nem tak zavisly.
protože po rekonstrukci to doma musíme mít "pjekné" a tak internet skončí v předsíni
Nejde v ramci rekonstrukce natahat kabely z predsine do kazdeho pokoje? Pokud je to panelak, kde ma wifi skoro kazdy a vetsina ji ma na plny vykon, tak muze byt vysledek bidny :(
Mohl bych obětovat třetí počítač (netbook) na stanici s CDMA modemem a data procpat do kabelu. Do wifi to totiž u něj nejde.
To mi prijde jako nejlevnejsi reseni. Proc nejde wifi? Nepujcil by nekdo v okoli na mesic USB wifi kartu?

Pak me napada internet na doma a treba u Vodafonu vyuzit zaruku spokojenosti do 30 dnu. Ale tam zas asi nepokryjes celou dobu a mohl by nastat nejaky problem s vracenim.
Uživatelský avatar
enigmatic
Příspěvky: 194
Registrován: stř 31. říj 2012 13:29:52

Re: Mobilní internet na 30 až 40 dní - poraďte prosím.

Příspěvek od enigmatic »

Zivan píše:Jen takovy blby dotaz...na tom docasnem miste neni problem se signalem Ufona a rychlosti staci? Abys nekoupil router a nezjistil az na posledni chvili, ze je to nepouzitelne. Taky je rozdil ten internet pouzivat na vecerni surfovani nebo pracovat z domova a byt na nem tak zavisly.
protože po rekonstrukci to doma musíme mít "pjekné" a tak internet skončí v předsíni
Nejde v ramci rekonstrukce natahat kabely z predsine do kazdeho pokoje? Pokud je to panelak, kde ma wifi skoro kazdy a vetsina ji ma na plny vykon, tak muze byt vysledek bidny :(
Mohl bych obětovat třetí počítač (netbook) na stanici s CDMA modemem a data procpat do kabelu. Do wifi to totiž u něj nejde.
To mi prijde jako nejlevnejsi reseni. Proc nejde wifi? Nepujcil by nekdo v okoli na mesic USB wifi kartu?

Pak me napada internet na doma a treba u Vodafonu vyuzit zaruku spokojenosti do 30 dnu. Ale tam zas asi nepokryjes celou dobu a mohl by nastat nejaky problem s vracenim.
Ufon funguje dobře jak doma tak i v azylu několik hodin denně bez problémů. Varianta husího krku do každého potřebného rohu je taky otevřená. Levné varianty se testují momentálně na notebooku ale protože jsem LAMA a přes den se na něm pracuje tak se mi to ještě nepodařilo nastavit úplně bezobslužně. Kdyby se podařilo nacpat signál z CDMA USB modemu do kabelu tak je to ideální protože by se mohla využívat i VOIP brána. Rekonstrukce určitě nebude hotová do měsíce.
Odpovědět