Trička a tašky

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Trička a tašky

Příspěvek od Kristovec »

Bude obnova sortimentu?
Vzal bych i více kusů od všeho - dárky na Ukrajinu.(Červené tašky se obdarovaným dámám líbily)
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Trička a tašky

Příspěvek od aplet »

Také mám trička Odorik nosím je na zahradu. Třeba i na domácí nošení jsou vhodné
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Trička a tašky

Příspěvek od Pitomec »

Hlavně aby zase nějaký "darebák" hned nevykoupil XXL jako minule a já pak už jenom utřel nos s jedním kusem :D Možná by to mělo být k prodeji pouze klientům Odoriku :)
Obrázek
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 269
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Trička a tašky

Příspěvek od misa »

Zatím se trička ani tašky doobjednávat nechystáme. Ještě máme nějaké zásoby a přece jenom na sítotisku se nevyplatí dělat pár kusů. No a velikost L, kterou nosí xsouku04, ještě máme :-)
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Trička a tašky

Příspěvek od Kristovec »

misa píše:Zatím se trička ani tašky doobjednávat nechystáme. Ještě máme nějaké zásoby a přece jenom na sítotisku se nevyplatí dělat pár kusů. No a velikost L, kterou nosí xsouku04, ještě máme :-)
:(
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Trička a tašky

Příspěvek od Kristovec »

Pitomec píše:Hlavně aby zase nějaký "darebák" hned nevykoupil XXL jako minule a já pak už jenom utřel nos s jedním kusem :D Možná by to mělo být k prodeji pouze klientům Odoriku :)
Tím darebákem jsem možná byl já,ale na svou obhajobu dodám,že jsem Odorikovým zákazníkem,a navíc imigrantem,od O2. ;)
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Trička a tašky

Příspěvek od Pitomec »

Někdo to skoupil, ale to je fuk :) Jinak nedávno vylezu před barák a parta kopáčů akorát mudrovala u výkopu a jeden měl na sobě tričko Odoriku, zjevně jako pracovní. Že by se to někde fasovalo? :D
Obrázek
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Trička a tašky

Příspěvek od Kristovec »

Pitomec píše:Někdo to skoupil, ale to je fuk :) Jinak nedávno vylezu před barák a parta kopáčů akorát mudrovala u výkopu a jeden měl na sobě tričko Odoriku, zjevně jako pracovní. Že by se to někde fasovalo? :D
Třeba zákazník? Ale ani bych se nedivil,kdyby to skutečně někdo skupoval ve velkém,je to výhodná cena,Dobrý Anděl chce za svá trička asi 200 Kč,už nevím,ale určitě mnohem víc,než Odorik.
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 269
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Trička a tašky

Příspěvek od misa »

Pitomec píše:Někdo to skoupil, ale to je fuk :) Jinak nedávno vylezu před barák a parta kopáčů akorát mudrovala u výkopu a jeden měl na sobě tričko Odoriku, zjevně jako pracovní. Že by se to někde fasovalo? :D
No nikde se to nefasuje (tedy kromě zaměstnanců). Ale jednou se xsouku04 stalo, že mu jedno někdo ukradl v bazénu na Kraví hoře...
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 269
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Trička a tašky

Příspěvek od misa »

Kristovec píše:Ale ani bych se nedivil,kdyby to skutečně někdo skupoval ve velkém
Ve velkém je fakt nikdo nenakupuje :-)
Odpovědět