Kolik je na Slovensku virtuálních operátorů MVNO ?

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Kolik je na Slovensku virtuálních operátorů MVNO ?

Příspěvek od helmut.niederman »

Nevíte, kde bych zjistil přesný počet mobilních virtuálů na Slovensku a tedy kolik vlastně je na Slovensku těchto MVNO virtuálů? Rád bych se mrknul i na webové stránky těchto virtuálů. Já vím jen pouze o třech virtuálech a tím je FunFon, JURO, TescoMobile SK, ale určitě jich musíte být víc ne ?
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Kolik je na Slovensku virtuálních operátorů MVNO ?

Příspěvek od Kristovec »

Jsou skutečně jen tři.Google mi vygoogloval článek VIRTUÁLNÍ OPERÁTOŘI NA SLOVENSKU PŘECENILI SVÉ SÍLY.
Z PĚTI ZŮSTALI UŽ JEN TŘI
4ka.sk je klasický OP,takže tam mají víc OPů,než virtuálů,na rozdíl od nás.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Kolik je na Slovensku virtuálních operátorů MVNO ?

Příspěvek od helmut.niederman »

No bohužel asi fakt tam budou tři, neb jsem googloval a taky mi to vyhodilo jen tři virtuály a myslel jsem si, že nějak blbě hledám, že jsem špatně zvolil výraz hledání. Takže je to smutné, že jsou tam jen tři virtuálové. Je pravda, že Slovensko je menší než Česko, ale i tak, je to málo. Docela zajímavé ceny má zbojník JURO, volání za 0,01 €ur/min

Kristovče, nevíte náhodou, jestli ten zbojnický virtuál JURO posílá SIM karty do Česka ? V tom jejich Eshopu jsem nanečisto vyzkoušel zadat údaje v Česku, tedy českou adresu, rodné číslo a číslo občanského průkazu ale jen do okamžiku, než jsem zatrhl "souhlasím s podmínkami " a než jsem kliknul na odeslat, dále jsem to neodesílal ten formulář, ta nevím co by následovalo po odeslání formuláře, že by návrat na předchozí stránku s nutnosti oprav ? Jako špatně zadané telefonní číslo, aj?, Jestli to posílají do Česka, to jsem se tam nedočetl. :| Ale je fakt, že bych tam mohl na tu jejich infolinku zavolat, zrovna teď, když jsem obdržel v rámci odměn za dobití od O2 30 volných minut od zahraničí. Jen nevím, a mám trému, jestli se budou se mnou bavit, ledaže bych improvizoval a hovoril po Slovensku :)
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Kolik je na Slovensku virtuálních operátorů MVNO ?

Příspěvek od Kristovec »

helmut.niederman píše:No bohužel asi fakt tam budou tři, neb jsem googloval a taky mi to vyhodilo jen tři virtuály a myslel jsem si, že nějak blbě hledám, že jsem špatně zvolil výraz hledání. Takže je to smutné, že jsou tam jen tři virtuálové. Je pravda, že Slovensko je menší než Česko, ale i tak, je to málo. Docela zajímavé ceny má zbojník JURO, volání za 0,01 €ur/min

Kristovče, nevíte náhodou, jestli ten zbojnický virtuál JURO posílá SIM karty do Česka ? V tom jejich Eshopu jsem nanečisto vyzkoušel zadat údaje v Česku, tedy českou adresu, rodné číslo a číslo občanského průkazu ale jen do okamžiku, než jsem zatrhl "souhlasím s podmínkami " a než jsem kliknul na odeslat, dále jsem to neodesílal ten formulář, ta nevím co by následovalo po odeslání formuláře, že by návrat na předchozí stránku s nutnosti oprav ? Jako špatně zadané telefonní číslo, aj?, Jestli to posílají do Česka, to jsem se tam nedočetl. :| Ale je fakt, že bych tam mohl na tu jejich infolinku zavolat, zrovna teď, když jsem obdržel v rámci odměn za dobití od O2 30 volných minut od zahraničí. Jen nevím, a mám trému, jestli se budou se mnou bavit, ledaže bych improvizoval a hovoril po Slovensku :)
Nevím,ale za pokus to stojí
Ovšem,myslím si,nebýt 4ky tak neexistuje ani Juro.
Já jsem dostal 16. od 4ky bonusový kredit 4 € za aktivaci autodobíjení,to je rovných 100 minut napříč EU zdarma
Vemte si,že 4ka teď dává až do dubna za 15 € totál neomezeně,volání i textovky i MB(GB),TO. by bylo to pravé!
Odpovědět