novinky.cz/ekonomika

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

novinky.cz/ekonomika

Příspěvek od Kristovec »

Ceny mobilních služeb chtějí řešit i Sobotka s Babišem

Žeby se začalo blýskat na lepší časy pro nás,zákazníky?
Situace je už skutečně trapná a neúnosná.

Na protest proti Vodafonu právě ruším číslo aktivované v 12/2000 tedy ještě za Oskara,a to i za cenu doplacení slevy na tablet a zbylých paušálů,tedy 20% z nich.Celkem 2050 Kč !
Ale tím chci Vodafonu ukázat,jak moc ho mám rád :evil: !
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: novinky.cz/ekonomika

Příspěvek od helmut.niederman »

To je ale náhoda, že pár měsíců před volbama to chtějí řešit, ale tři roky před tím nic neřešili. Takže kde bude zádhrhel ?
Jasně politici si na nás na obyčejné lidi vzpomenou pár měsíců před volbama a jinak jsme jim u prdele. A u prdele jsme jim byli i v době, kdy se řešili ve sněmovně důležité zákony až to jeden z návštěvníků tzv. poslanecké galerie nevydržil a chtěl skočit z balkónu na ty poslance, čímž demonstroval jak jim mimo volby ležíme u prdele a nemají o nás zájem. A jakmile se blíží volby, najednou si na nás vzpomenou. A je jedno jestli je to Sobotka, STBureš nebo Hovňousek. :evil: Je to tedy samozřejmě jen komedie. A STBureš místo koblih bude nám nabízet levnější data ? Od těchto politických grázlů a kurev to rozhodně neberu. :evil:

Právě že je to až moc průhledné, takže se na ty jejich pindy nemohu ani divat. Právě tím, že si teď před volbami vzpomenou na ovčany mne tím ještě více naserou než kdy dříve. Takže právě jejich snaha něco řešit mne ještě více negativně dojímá :twisted: A vůbec tohle nesouvisí s ODORIKEM :roll:

P.S. Omlouvám se za svou tzv. "politickou nesluníčkářskou nekorektnost ", ale když vidím ty šašky natřásající se před obrazovkami, kteří si najednou vzpoměli na nás ovčany, tak nedokážu být nevulgární a slušný. :lol:
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: novinky.cz/ekonomika

Příspěvek od Kristovec »

To docela chápu,já mám stejnou potíž.
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: novinky.cz/ekonomika

Příspěvek od alfi »

Mně ceny napadly spíš při čtení info tady - http://www.lupa.cz/aktuality/velkoobcho ... u-snizeni/ aneb (dotaz na Odorik) opravdu TM nabízí virtuálům nákladové ceny max. "0,10–0,15 Kč za 1 MB dat u mobilních služeb a cca 0,01 Kč za 1 MB dat u služeb fixního LTE. ... První výzvu z února loňského roku vyslyšel pouze operátor T-Mobile."?

Tj. když si podělím ceník např. 1GB balíčku, vycházelo by to na marži Odoriku min. 100% nebo u 10GB na LTE potom 400% - a to se mi moc nechce věřit. Tedy ČTU kecá nebo neumím počítat?
helmut.niederman píše:To je ale náhoda, že pár měsíců před volbama to chtějí řešit, ale tři roky před tím nic neřešili.
V tomhle by bylo fajn, aby ČTÚ ten měsíc splnil ("Regulátor dal operátorům na změny jeden měsíc.") a nemohly z toho tak být politické body.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: novinky.cz/ekonomika

Příspěvek od xsouku04 »

alfi píše:Mně ceny napadly spíš při čtení info tady - http://www.lupa.cz/aktuality/velkoobcho ... u-snizeni/ aneb (dotaz na Odorik) opravdu TM nabízí virtuálům nákladové ceny max. "0,10–0,15 Kč za 1 MB dat u mobilních služeb a cca 0,01 Kč za 1 MB dat u služeb fixního LTE. ... První výzvu z února loňského roku vyslyšel pouze operátor T-Mobile."?

Tj. když si podělím ceník např. 1GB balíčku, vycházelo by to na marži Odoriku min. 100% nebo u 10GB na LTE potom 400% - a to se mi moc nechce věřit. Tedy ČTU kecá nebo neumím počítat?
helmut.niederman píše:To je ale náhoda, že pár měsíců před volbama to chtějí řešit, ale tři roky před tím nic neřešili.
V tomhle by bylo fajn, aby ČTÚ ten měsíc splnil ("Regulátor dal operátorům na změny jeden měsíc.") a nemohly z toho tak být politické body.
Ne za 0,10-0.15 Kč/MB opravdu nenakupujeme. Jaké jsou přesně podmínky pro tuto cenu nevím. Předpokládám že se snad jedná jen o datové tarify.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: novinky.cz/ekonomika

Příspěvek od Kristovec »

alfi píše:Mně ceny napadly spíš při čtení info tady - http://www.lupa.cz/aktuality/velkoobcho ... u-snizeni/ aneb (dotaz na Odorik) opravdu TM nabízí virtuálům nákladové ceny max. "0,10–0,15 Kč za 1 MB dat u mobilních služeb a cca 0,01 Kč za 1 MB dat u služeb fixního LTE. ... První výzvu z února loňského roku vyslyšel pouze operátor T-Mobile."?

Tj. když si podělím ceník např. 1GB balíčku, vycházelo by to na marži Odoriku min. 100% nebo u 10GB na LTE potom 400% - a to se mi moc nechce věřit. Tedy ČTU kecá nebo neumím počítat?
helmut.niederman píše:To je ale náhoda, že pár měsíců před volbama to chtějí řešit, ale tři roky před tím nic neřešili.
V tomhle by bylo fajn, aby ČTÚ ten měsíc splnil ("Regulátor dal operátorům na změny jeden měsíc.") a nemohly z toho tak být politické body.
KVALITKA,TEN ČLÁNEK.
ANO,V ZAHRANIČÍ VYCHÁZÍ 1GB NA 1 EUR,VIZ 4KA.SK NEBO KYIVSTAR.UA
JÁ KLADU SVÉ NADĚJE NA ZRUŠENÍ UNIJNÍHO ROAMU,ALE CO JSEM ČETL - NENÍ TO ÚPLNĚ JISTÉ.
ZATÍM O2.SK - 5GB ZA 15 EUR.
ZÁLEŽÍ TO NA POLITICÍCH,ALE TO BY VOLBY MUSELY BÝT KAŽDÝ ROK.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: novinky.cz/ekonomika

Příspěvek od helmut.niederman »

Kristovec píše:
alfi píše:Mně ceny napadly spíš při čtení info tady - http://www.lupa.cz/aktuality/velkoobcho ... u-snizeni/ aneb (dotaz na Odorik) opravdu TM nabízí virtuálům nákladové ceny max. "0,10–0,15 Kč za 1 MB dat u mobilních služeb a cca 0,01 Kč za 1 MB dat u služeb fixního LTE. ... První výzvu z února loňského roku vyslyšel pouze operátor T-Mobile."?

Tj. když si podělím ceník např. 1GB balíčku, vycházelo by to na marži Odoriku min. 100% nebo u 10GB na LTE potom 400% - a to se mi moc nechce věřit. Tedy ČTU kecá nebo neumím počítat?
helmut.niederman píše:To je ale náhoda, že pár měsíců před volbama to chtějí řešit, ale tři roky před tím nic neřešili.
V tomhle by bylo fajn, aby ČTÚ ten měsíc splnil ("Regulátor dal operátorům na změny jeden měsíc.") a nemohly z toho tak být politické body.
KVALITKA,TEN ČLÁNEK.
ANO,V ZAHRANIČÍ VYCHÁZÍ 1GB NA 1 EUR,VIZ 4KA.SK NEBO KYIVSTAR.UA
JÁ KLADU SVÉ NADĚJE NA ZRUŠENÍ UNIJNÍHO ROAMU,ALE CO JSEM ČETL - NENÍ TO ÚPLNĚ JISTÉ.
ZATÍM O2.SK - 5GB ZA 15 EUR.
ZÁLEŽÍ TO NA POLITICÍCH,ALE TO BY VOLBY MUSELY BÝT KAŽDÝ ROK.
Roaming se zřejmě rušit nebude, pokud v některých zemí Evropy vyhrajou politické síly, které budou vést země z EU, viz Brexit Francexit, a další, čeká se na volby ve Francii, v Holandsku a tam je jasné, že vyhrajou síly, které budou chtít opustit EU. Mimochodem ikdyby ten Roaming zrušili, stejně se podle jednoho proroctví očekává, že EU do roku 2025 se rozpadne a pokud se ta stane, zase se obnoví Roaming, jako národní hranice, víza, cla, aj.
RadimK
Příspěvky: 70
Registrován: pát 27. pro 2013 17:29:30

Re: novinky.cz/ekonomika

Příspěvek od RadimK »

Blíží se volby a ono se toho ještě napovídá a naslibuje.
Že podobné plky ještě někdo čte a poslouchá.............
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: novinky.cz/ekonomika

Příspěvek od Kristovec »

To je fakt,kdyby EU skončila,je konec i s bezroamem.

Jinak,jistě,věřit politikům je příznakem nízkého IQ,ale - tonoucí se stébla chytá. ;)
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: novinky.cz/ekonomika

Příspěvek od helmut.niederman »

Je ale zajímavé sledovat chování ministra Mládka, který zdá se slouží lobbingu ze strany mobilních operátorů, protože on řekl Babišovi, že o ceny se má starat ČTU nikoliv vláda. A když jsem sledoval grimasy a řeč těla, celé to na mne působilo, že Mládek nechce nic měnit, že mu současný stav vyhovuje a nebo se vymlouvá. :roll:
Odpovědět