České dráhy vám po telefonu strojově přečtou Vš. obch.podm.

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

České dráhy vám po telefonu strojově přečtou Vš. obch.podm.

Příspěvek od helmut.niederman »

Tak jsem zjistil, že České dráhy používají jako Odorik strojový převod textu na audio tzv. text-to-speech. Ale to není vše, České dráhy jdou dále než mnohé IVR hlasové konverzanty v Česku :D
Nevím jestli je to od stejné firmy, ale kdybyste chtěli, tak vám České dráhy na infolince +420 221 111 122 přečte strojovým hlasem všeobecné obchodní podmínky pro nákup jízdních a rezervačních dokladů ČD Ticket v rámci e-shopu a v rámci call centra kde lze též uskutečnit nákup jízdních a rezervačních dokladů na lince 221 111 122.

A jak se v hlasovém IVR menu na lince 221 111 122 dostanete na to, aby vám automat přečetl všeobecné obchodní podmínky ? Zapomeňte na DTMF a vše musíte nadiktovat hlasem, vyberte si menu nákup jízdenek, pak až se dostanete do momentu, kdy máte být přepojeni na operátora, tak neříkejte ANO ale vyslovte nahlas PODMÍNKY a pak vám to přečte automat.


Je to tedy asi na půl hodiny poslouchání, má to 12 kapitol a pokud se vám to na webu Českých drah nechce číst, můžete si to poslechnout jako pohádku před spaním :lol: Dobré vědět, když máte nějaký hlasový balíček, končí vám zúčtovací období a vy potřebujete rychle balíček tzv. vybít nějakým dlouhým hovorem, tak toto je právě k tomu ideální. :idea:
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: České dráhy vám po telefonu strojově přečtou Vš. obch.po

Příspěvek od aplet »

Tohle je opravdu sranda volal jsem a funguje to. :lol:
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: České dráhy vám po telefonu strojově přečtou Vš. obch.po

Příspěvek od mobilemanic »

to je hezké, žádnou reálnou non-DTMF implementaci automatu jsem zatím v reálném provozu neviděl...
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: České dráhy vám po telefonu strojově přečtou Vš. obch.po

Příspěvek od Kristovec »

Mně víc sedí tlačítkové menu,mluvit s néjakým robotem - chobotem,to teda má dost silný chocholouškovský nádech (MUDr Chocholoušek,psychiatrické služby ;) )
Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Re: České dráhy vám po telefonu strojově přečtou Vš. obch.po

Příspěvek od Georgius »

To je hlína !!!! Takhle bych si to, upřímně řečeno, v 21. století představoval ...
Odpovědět