Nákup mobilního telefonu vypadající jako šňůrový telefon

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Odpovědět
Uživatelský avatar
EuroTEL *11
Příspěvky: 65
Registrován: pon 05. úno 2018 20:15:11

Nákup mobilního telefonu vypadající jako šňůrový telefon

Příspěvek od EuroTEL *11 »

Chtěl bych se vás zeptat, mám jednu známou, která bude mít za pár týdnů narozeniny a chtěl bych ji koupit mobilní telefon který vypadá jako šňůrový tlačítkový telefon od pevné linky, něco jako kdysi se prodával telefon od Jablotronu. Nevíte o někom, který by takový telefon prodával a za kolik ? Ona má starou Nokii ještě z 90 let a už ji telefon odchází a jelikož špatně vidí, tak bych ji právě mohl koupit tento obrovský telefon na SIM kartu.
Hlavně bych potřeboval nějakého solidního a seriozního internetového prodejce, který by měl takový telefon v nabídce.
speedy
Příspěvky: 26
Registrován: úte 08. led 2013 11:34:05

Re: Nákup mobilního telefonu vypadající jako šňůrový telefon

Příspěvek od speedy »

Naposledy upravil(a) speedy dne stř 25. dub 2018 22:31:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nákup mobilního telefonu vypadající jako šňůrový telefon

Příspěvek od Pitomec »

Obrázek
Kabek
Příspěvky: 644
Registrován: čtv 03. led 2013 19:44:30

Re: Nákup mobilního telefonu vypadající jako šňůrový telefon

Příspěvek od Kabek »

Už dva roky využíváme: http://www.amio.cz/telefony-maximobil_m ... fony-amio/ Naprostá spokojenost - velice hlasitý jak do sluchátka tak i při hlasitém provozu, hlasitost lze samozřejmě nastavit. Stejně tak velice hlasité vyzvánění. Je ve srovnání s ostatními levný a spolehlivý - mohu s čistým svědomím doporučit. Pro orientaci zde manuál: https://www.nordictelecom.cz/products/s ... m28d-2.PDF
Uživatelský avatar
o-k
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 27. pro 2012 18:16:06
Bydliště: Blanensko

Re: Nákup mobilního telefonu vypadající jako šňůrový telefon

Příspěvek od o-k »

Zdravim
Mam pro mati Jablotron GDP- 02 a jiz 12 rok funguje bezproblemu jen s vymenou sitoveho zdroje 12V/1A, nekolika kondenzatoru ktere byly vyschle a telefon nebyl schopen fungovat na baterie resp. se pri prichozim hovoru restartoval protoze spotreba vlivem hrejicich kondiku byla tak velka ze uz ji baterka neutahla. Z duvodu prodlouzeji jeji zivotnosti jsem telefon 1-2x mesicne nechal jet jen na baterku. Taky jsem asi pred rokem vymenil baterii (4xAA NIMh) Bohuzel jsem telefon uz jako novy musel rozebrat a vyvest antenni konektor pro externi antenu kvuli slabemu signalu. Pokud telefon koupite jako bazarovy tak lze ocekavat ze bude potrebovat podobne jako ten muj viz vyse uvedene. Telefon funguje bezproblemu se SIM od Odorika. Pokud nekutite a toto si nedokazete opravit tak radeji kupte zcela novy pristroj se zarukou.
Uživatelský avatar
EuroTEL *11
Příspěvky: 65
Registrován: pon 05. úno 2018 20:15:11

Re: Nákup mobilního telefonu vypadající jako šňůrový telefon

Příspěvek od EuroTEL *11 »

Díky ten Aligátor mne docela potěšil, mne jde hlavně o to cenu pokud možno do max. 1500,- Kč, Pokud to stojí více jak 3 litry to se už neoplatí.
Uživatelský avatar
EuroTEL *11
Příspěvky: 65
Registrován: pon 05. úno 2018 20:15:11

Re: Nákup mobilního telefonu vypadající jako šňůrový telefon

Příspěvek od EuroTEL *11 »

Kabek píše:Už dva roky využíváme: http://www.amio.cz/telefony-maximobil_m ... fony-amio/ Naprostá spokojenost - velice hlasitý jak do sluchátka tak i při hlasitém provozu, hlasitost lze samozřejmě nastavit. Stejně tak velice hlasité vyzvánění. Je ve srovnání s ostatními levný a spolehlivý - mohu s čistým svědomím doporučit. Pro orientaci zde manuál: https://www.nordictelecom.cz/products/s ... m28d-2.PDF
Tak ten mi padl víc do očí než ten Aligátor a je ještě levnější. A co ten prodejce Amio, je seriozní ? To víte, poslední dobou se rojí falešní e-shopoví prodejci a bylo už hodně mediálních případů, že si někdo koupil mobilní telefon a oni mu poslali skutečnou stavební cihlu a peníze si nechali. Takže jestli mohu na dálku přes tento web si to objednat ?

A umí ten Maximobil MM28D CZ stolní GSM nastavovat pomocí PIN2 účtování jednotek AoC ( pokud to samozřejmě SIM karta podporuje, některé starší SIM karty od TMO to umožňují, a všechny současné SIM od Vodafone taktéž, ale většina současných SIM karet virtuálů a samotného T-mobile to nepodoruje, například ve starých prehistorických telefonech se ta nabídka ÚČTOVÁNÍ HOVORŮ ani nezobrazí, pouze pokud tam je SIMka od O2, ale pokud je to předplacenka, oni vám zase neprozradí PIN2 ani PUK2 ) :?:
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nákup mobilního telefonu vypadající jako šňůrový telefon

Příspěvek od Pitomec »

AMIO má v Brně kamennou pobočku, kdysi jsem u nich kupoval Lumii 550. Takže v pohodě.
Obrázek
Odpovědět