Dvoufaktorová autentizace na web

Nikdo nemůže vyhovět všem, ale můžeme mít alespoň přehled a mít tak možnost se zaměřit na to nejpodstatnější.
Kabek
Příspěvky: 644
Registrován: čtv 03. led 2013 19:44:30

Re: Dvoufaktorová autentizace na web

Příspěvek od Kabek »

Hafi píše:
Hafi píše:V aktuální verzi Firefoxu mi na odorik.cz ani na odorik.cz/ucet nejde smazat již napsaný znak z PINu, tj. např nejde opravit překlep při zadávání
co s tímto? Stále se děje, vyzkoušeno na několika zařízeních a když člověk udělá překlep při přihlašování, je to obtížně řešitelné.
Když se překlepnu, tak stránku opustím/jdu např. na domovskou, a znova se vrátím na stránku odorik.cz.
Hafi
Příspěvky: 97
Registrován: stř 01. črc 2015 10:13:50

Re: Dvoufaktorová autentizace na web

Příspěvek od Hafi »

já už vím, jak to obejít, ale přijít na to není intuitivní, neb např. pouhý refresh nestačí. Jen jsem předpokládál, že o chybě Odorik neví a že jí snadno opraví, když ji zjistí. A např. ve Firefoxu na Androidu to vyplnit nejde vůbec - jediné řešení napsat to jinam a pak copy-paste.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvoufaktorová autentizace na web

Příspěvek od xsouku04 »

Hafi píše:já už vím, jak to obejít, ale přijít na to není intuitivní, neb např. pouhý refresh nestačí. Jen jsem předpokládál, že o chybě Odorik neví a že jí snadno opraví, když ji zjistí. A např. ve Firefoxu na Androidu to vyplnit nejde vůbec - jediné řešení napsat to jinam a pak copy-paste.
Aha, já jsem si to špatně přečetl a myslel jsem, že chcete dvoufázovou autorizaci. Zkusím se na to podívat, až budu mít trochu čas.
Hafi
Příspěvky: 97
Registrován: stř 01. črc 2015 10:13:50

Re: Dvoufaktorová autentizace na web

Příspěvek od Hafi »

Ne, pardon, kdysi jsem asi nechtěl zakládat nové vlákno.

Problém je, že asi ta funkce, která část PINu zakrývá hvězdičkama, se ve Firefoxu chová divně a ve webové verzi neumožňuje opravit překlep, v mobilní verzi to neumožňuje dané pole vůbec vyplnit.
Hafi píše:Neproběhla nějaká aktualizace webu? V aktuální verzi Firefoxu mi na odorik.cz ani na odorik.cz/ucet nejde smazat již napsaný znak z PINu, tj. např nejde opravit překlep při zadávání - prostě ho tam po smazání nějaký skript opět vrátí. Nepomůže ani refresh, samozřejmě pomůže anonymní okno, smazání cookies/cache, stejně tak se to neděje ve Chrome.
Odpovědět