CallBack a nahrávání prefixem *086

Nikdo nemůže vyhovět všem, ale můžeme mít alespoň přehled a mít tak možnost se zaměřit na to nejpodstatnější.
Odpovědět
kapetr
Příspěvky: 224
Registrován: stř 12. říj 2011 7:14:21

CallBack a nahrávání prefixem *086

Příspěvek od kapetr »

Dobrý den.

Chtěl bych požádat o nápravu nefunkčnosti nahrávání hovoru při využití CallBacku (CB).

Chování je celkově podivné:

*086 není obvykle (?!) u CB rozpoznán jako prefix, ale jako neveřejné číslo.

Např.:

*086800123456 - bez jakékoli hlášky jen znovu žádá o zadání čísla

*0860 - hlásí obsazeno (mělo by přečíst kredit (a hovor nahrát)
*086*081 - zde KUPODIVU spojí hovor na *081 (echo), ale nahrávka na mail nedorazila.

Zdravím.
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: CallBack a nahrávání prefixem *086

Příspěvek od GeBu »

Tento týden jsem poprvé použil nahrávání odchozího hovoru při telefonátu ohledně reklamace nákupu lístků a je to bomba (hovor jako důkazní materiál nakonec nepotřebuji - vše proběhlo hladce).
Jen jsem právě narazil na problém zde zmiňovaný. Na SIP zařízení je registrována linka s CLIP manželky a já potřeboval zobrazit svůj CLIP, který byl u prodejce zadán. Nenašel jsem způsob, jak hovor nahrávat a přitom volat přes jinou linku: zkoušel jsem právě CallBack, ale také doplnit prefix *086 do "Rychlých kontaktů", ale ani jedno mi nešlo. Nakonec jsem našel, že mají i pevnou, kde snad číslo nevidí a zavolal na ni (překonfigurovávat SIP zařízení na jinou linku se mi nechtělo).
bacu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. led 2015 12:02:48

Re: CallBack a nahrávání prefixem *086

Příspěvek od bacu »

Dobry den,

prosim o info zda lze hovory spojene pomoci sluzby callback jiz nahravat

dekuju
Uživatelský avatar
Dollphinka
Příspěvky: 42
Registrován: pon 24. úno 2014 14:23:31

Re: CallBack a nahrávání prefixem *086

Příspěvek od Dollphinka »

Přes callback hovory nahrávat nelze (ani když si číslo s prefixem zadáte do rychlých kontaktů). Řešením by bylo volat přes některý ze SIP programů (Zoiper apod.).
Jednorázové a funkční řešení je zadat číslo do paralelního zvonění na svoje veřejné číslo a pak se hovor nahraje.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: CallBack a nahrávání prefixem *086

Příspěvek od xsouku04 »

bacu píše:Dobry den,

prosim o info zda lze hovory spojene pomoci sluzby callback jiz nahravat

dekuju
Bohužel zatím nikoli, ale hodláme to přidat. Nyní kolega pracuje na možnosti přebírání zvonících hovorů, tak snad až to bude mít hotové, mohl by dodělat tohle.
Odpovědět