vyhledávání na google

Nikdo nemůže vyhovět všem, ale můžeme mít alespoň přehled a mít tak možnost se zaměřit na to nejpodstatnější.
Odpovědět
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

vyhledávání na google

Příspěvek od peekaa »

Chtěl bych odorika nabídnout v jednom příspěvku na jiném serveru, ale nejde tam napsat: kupte si voip telefonii od odorika, protože se nedá napsat přímý název firmy. Co se dá, tak se dá napsat: napište do vyhledávače "voip telefon", nebo pevná linka přes internet" a vybírejte. Potíž je v tom, že nedokáži najít žádná klíčová slova tak, aby odorik vyjel alespon na první straně, lépe dokonce někde nahoře. Proč? Proč ani na "Pevná linka přes internet ", co je uvedené na hlavní straně odorik.cz to odorika nenajde? Kde je chyba? Co mám zadávat?

Díky. :-)
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: vyhledávání na google

Příspěvek od Pitomec »

Odorik není název firmy, takže bych to bez obav napsal :)
Obrázek
Hooonza
Příspěvky: 256
Registrován: úte 03. led 2012 18:09:05

Re: vyhledávání na google

Příspěvek od Hooonza »

"levné volání do celého světa" vyhodí odorik v Googlu na 1. místě
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: vyhledávání na google

Příspěvek od peekaa »

hmmm, ale já nechci levně volat do celého světa. Já chci nabídnout nahrazení pevné drahé linky od o2 (400+ měsíčně, pro seniori možná 200+) od odorikem.
Hooonza
Příspěvky: 256
Registrován: úte 03. led 2012 18:09:05

Re: vyhledávání na google

Příspěvek od Hooonza »

Hmm ... proč to řešíte tady a ne v poradně Googlu? Co to má co společné s odorikem?
Ještě je dobré "volání z IP telefonu nebo adaptéru", "Levné volání všemi způsoby". Stačí se trochu porozhlédnout po stránkách odoriku :geek:
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: vyhledávání na google

Příspěvek od peekaa »

V poradně Googlu? :-D Právě že jsem se porozhlédával, tedy nejdřív jsem zkoušel kličová slova, která mě napadla sama, a pak jsem zkoušel nadpis z hlavní strany webu. I to zkrácené "Volání z IP telefonu" vůbec nefunguje. Snad "Levné volání" by šlo.
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 269
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhledávání na google

Příspěvek od misa »

Tak ono ani moc nejde, abychom byli vpředu na levné volání nebo podobné obecné kombinace, protože tam se nám to v poměru k nákladům (a tomu, co si platí konkurence) zas až tolik nevyplatí. Jinak máme taky zaměřené reklamy na Googlu a jinak na Seznamu. Na Googlu obvykle hledají lidé se zájmem o volání do zahraničí nebo firmy. Na seznamu hledají běžní Češi, co mají zájem o virtuálního operátora nebo pevnou linku. Jednou z hlavních výhod Odoriku je možnost levného volání do celého světa, proto je na něj většina reklam zaměřená, abychom se nějak odlišili od těch nabídek "levného volání".
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: vyhledávání na google

Příspěvek od peekaa »

Jo, "levné volání" funguje i na Seznamu, "pevná linka" (jak píšete) ale tedy ne. Díky.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8154
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhledávání na google

Příspěvek od xsouku04 »

misa píše:Tak ono ani moc nejde, abychom byli vpředu na levné volání nebo podobné obecné kombinace, protože tam se nám to v poměru k nákladům (a tomu, co si platí konkurence) zas až tolik nevyplatí. Jinak máme taky zaměřené reklamy na Googlu a jinak na Seznamu. Na Googlu obvykle hledají lidé se zájmem o volání do zahraničí nebo firmy. Na seznamu hledají běžní Češi, co mají zájem o virtuálního operátora nebo pevnou linku. Jednou z hlavních výhod Odoriku je možnost levného volání do celého světa, proto je na něj většina reklam zaměřená, abychom se nějak odlišili od těch nabídek "levného volání".
Myslím ale že se diskutuje o neplaceném vyhledávání, ne reklamě.
Odpovědět