VoIP - prichozi hovory jako na SIM odorik

Nikdo nemůže vyhovět všem, ale můžeme mít alespoň přehled a mít tak možnost se zaměřit na to nejpodstatnější.

VoIP - prichozi hovory jako na SIM odorik

Příspěvekod skupyy » pát 27. kvě 2016 21:33:57

Slo by zavest sluzbu, ze prichozi hovor na SIM odorik by zvonil nejen na danem mobilu s danou sim, ale aby prichozi hovor zvonil i na voip zarizeni prihlasenym se stejnym cislem (clip)?
skupyy

Re: VoIP - prichozi hovory jako na SIM odorik

Příspěvekod xsouku04 » pát 27. kvě 2016 21:52:48

skupyy píše:Slo by zavest sluzbu, ze prichozi hovor na SIM odorik by zvonil nejen na danem mobilu s danou sim, ale aby prichozi hovor zvonil i na voip zarizeni prihlasenym se stejnym cislem (clip)?

Nejde to, protože příchozí hovory k nám vůbec nepřijdou. Myslím, že to, že to nejde, je tak trochu "politické rozhodnutí", protože by se jinak ukázalo, že u velké části hovorů se lidé úplně obejdou bet mobilní sítě těch třech velkých. Osobně by se mi paralelní zvonění také moc hodilo, nemusel bych tak věčně hledat svůj mobil, když mi někdo volá. Dect sluchátka nebo VoIP telefony mám totiž v každé místnosti. Snad někdy v budoucnu...
xsouku04
Administrátor

Re: VoIP - prichozi hovory jako na SIM odorik

Příspěvekod alfi » ned 29. kvě 2016 8:29:50

Už to tu párkrát bylo - z mobilního čísla jde přesměrovat na pevné (příp. jen podmíněně = pevná zvoní se zpožděním) a z pevného čísla jde přesměrovat jinam, třeba na další mobilní číslo, které má jako odchozí CLIP toho prvního. Něco to ale stojí - balíček a/nebo 0,59 min z každého směru a neřeší to SMS.
alfi

Zpět na Náměty a připomínky