VoIP - prichozi hovory jako na SIM odorik

Nikdo nemůže vyhovět všem, ale můžeme mít alespoň přehled a mít tak možnost se zaměřit na to nejpodstatnější.
Odpovědět
skupyy
Příspěvky: 66
Registrován: stř 27. dub 2016 19:44:27

VoIP - prichozi hovory jako na SIM odorik

Příspěvek od skupyy »

Slo by zavest sluzbu, ze prichozi hovor na SIM odorik by zvonil nejen na danem mobilu s danou sim, ale aby prichozi hovor zvonil i na voip zarizeni prihlasenym se stejnym cislem (clip)?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: VoIP - prichozi hovory jako na SIM odorik

Příspěvek od xsouku04 »

skupyy píše:Slo by zavest sluzbu, ze prichozi hovor na SIM odorik by zvonil nejen na danem mobilu s danou sim, ale aby prichozi hovor zvonil i na voip zarizeni prihlasenym se stejnym cislem (clip)?
Nejde to, protože příchozí hovory k nám vůbec nepřijdou. Myslím, že to, že to nejde, je tak trochu "politické rozhodnutí", protože by se jinak ukázalo, že u velké části hovorů se lidé úplně obejdou bet mobilní sítě těch třech velkých. Osobně by se mi paralelní zvonění také moc hodilo, nemusel bych tak věčně hledat svůj mobil, když mi někdo volá. Dect sluchátka nebo VoIP telefony mám totiž v každé místnosti. Snad někdy v budoucnu...
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: VoIP - prichozi hovory jako na SIM odorik

Příspěvek od alfi »

Už to tu párkrát bylo - z mobilního čísla jde přesměrovat na pevné (příp. jen podmíněně = pevná zvoní se zpožděním) a z pevného čísla jde přesměrovat jinam, třeba na další mobilní číslo, které má jako odchozí CLIP toho prvního. Něco to ale stojí - balíček a/nebo 0,59 min z každého směru a neřeší to SMS.
Odpovědět