Překlep na webu Odoriku

Nikdo nemůže vyhovět všem, ale můžeme mít alespoň přehled a mít tak možnost se zaměřit na to nejpodstatnější.
Odpovědět
5uch
Příspěvky: 453
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Překlep na webu Odoriku

Příspěvek od 5uch »

Drobný překlep na landing page Odoriku - místo mezery je samotná přehláska.
Ničemu to nevadí, jen to vypadá blbě:

Obrázek
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Překlep na webu Odoriku

Příspěvek od xsouku04 »

Děkuji za upozornění. Ale obrázek není vidět a z popisu to nechápeme.
5uch
Příspěvky: 453
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Překlep na webu Odoriku

Příspěvek od 5uch »

xsouku04 píše:Děkuji za upozornění. Ale obrázek není vidět a z popisu to nechápeme.
Hm, já obrázek vidím a odkaz na něj měl být veřejný...
snad bude fungovat odkaz: https://1drv.ms/i/s!AphnAR0NANayuAn00m1zP3lEyHow

Je to v mini ceníku - stránka http://www.odorik.cz/ , box Ceník vpravo nahoře hned pod menu, první položka.
Vypadá to, jako by se do ceníku vykadila moucha. :D
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Překlep na webu Odoriku

Příspěvek od xtonda »

Jo, ve slově Síť je místo t s háčkem něco jako t s přehláskou (znak ẗ)
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Překlep na webu Odoriku

Příspěvek od megacruiser »

Dobrý den,
děkujeme Vám za upozornění, chyba opravena.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Překlep na webu Odoriku

Příspěvek od MaT »

Takovéhle věci je podle mě lepší posílat mailem přímo někomu z Odoriku (nebo přes kontaktní formulář). Nebo je nějaký důvod, proč to dávat do fóra? Mě napadá jediný - kdyby Odorik na maily nereagoval a chtěl jste je k tomu trochu "popostrčit" a dělat jim ostudu i u lidí, kteří by si toho jinak ani nevšimli. :-)
5uch
Příspěvky: 453
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Překlep na webu Odoriku

Příspěvek od 5uch »

Sekce fóra "Náměty a připomínky" mi přišla jako vhodný kanál.
Navíc vím, že patřiční lidé z Odorika fórum monitorují a pružně reagují, tak v jeho použití nevidím problém.
Mail by šel jistě použít taky, ale nemám zkušenost, jak Odorik na maily reaguje, takže jsem sáhl po tom, co mi je bližší. Ale máte pravdu, mailem nebo formulářem by to šlo také.

Psát takové věci do fóra mi nepřijde jako zostuzování (zvlášť, když Odorik vstřícně reaguje - alespoň je vidět, jak je Odorik v tomhle směru prima).
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Překlep na webu Odoriku

Příspěvek od xsouku04 »

5uch píše:Sekce fóra "Náměty a připomínky" mi přišla jako vhodný kanál.
Navíc vím, že patřiční lidé z Odorika fórum monitorují a pružně reagují, tak v jeho použití nevidím problém.
Mail by šel jistě použít taky, ale nemám zkušenost, jak Odorik na maily reaguje, takže jsem sáhl po tom, co mi je bližší. Ale máte pravdu, mailem nebo formulářem by to šlo také.

Psát takové věci do fóra mi nepřijde jako zostuzování (zvlášť, když Odorik vstřícně reaguje - alespoň je vidět, jak je Odorik v tomhle směru prima).
Také s tím nemám problém. Není ani tak ostuda chyby dělat, ale ostuda je je odmítat opravovat.
Snad jen to, že přínos pro ostatní čtenáře z toho, že my máme někde překlep, se blíží nule, tedy to zbytečně znepřehledňuje fórum.

Naproti tomu, když je někdo ochoten řešit nějaký svůj záhadný problém na fóru, může to pomoci nebo inspirovat spoustu lidí, kteří mají podobná problém. Informace, kterou najdou na našem fóru, může často pomoci i lidem, co nejsou vůbec naši zákazníci, a to je opravdu dobrá a nenásilná reklama.
Odpovědět