Zvýhodněná cena volání na jedno-dvě zvolená čísla

Nikdo nemůže vyhovět všem, ale můžeme mít alespoň přehled a mít tak možnost se zaměřit na to nejpodstatnější.
Odpovědět
swejzi
Příspěvky: 79
Registrován: ned 08. čer 2014 16:54:12

Zvýhodněná cena volání na jedno-dvě zvolená čísla

Příspěvek od swejzi »

Neuvažujete o zavedení zvýhodněné ceny pro jedno, dvě... uživatelem zvolená např. mobilní čísla, byť i třeba za nějaký symbolický měsíční poplatek? Chápu, že vás to stojí stále stejně, ale pro uživatele by to mohlo být atraktivní. Navíc mě napadá varianta, že pokud bych si nastavil svoje vlastní číslo, volal bych výhodněji přes callback.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýhodněná cena volání na jedno-dvě zvolená čísla

Příspěvek od xsouku04 »

swejzi píše:Neuvažujete o zavedení zvýhodněné ceny pro jedno, dvě... uživatelem zvolená např. mobilní čísla, byť i třeba za nějaký symbolický měsíční poplatek? Chápu, že vás to stojí stále stejně, ale pro uživatele by to mohlo být atraktivní. Navíc mě napadá varianta, že pokud bych si nastavil svoje vlastní číslo, volal bych výhodněji přes callback.
Ano, o tom uvažujeme. Je to cesta jak cenově konkurovat různým "neomezeným" voláním pro dlouhé hovory a přitom nepoužívat reklamštinu.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Zvýhodněná cena volání na jedno-dvě zvolená čísla

Příspěvek od luky »

swejzi píše:Navíc mě napadá varianta, že pokud bych si nastavil svoje vlastní číslo, volal bych výhodněji přes callback.
tak to zní dobře.
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Zvýhodněná cena volání na jedno-dvě zvolená čísla

Příspěvek od alfi »

Co nastavit vlastní 910, přesměrovat na cílové číslo = volám vlastní 910 (s balíčkem dokonce free) a dál za 0,59? Mně to přijde celkem vyhovující, i cenou :-)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýhodněná cena volání na jedno-dvě zvolená čísla

Příspěvek od xsouku04 »

alfi píše:Co nastavit vlastní 910, přesměrovat na cílové číslo = volám vlastní 910 (s balíčkem dokonce free) a dál za 0,59? Mně to přijde celkem vyhovující, i cenou :-)
Tohle je určitě dobré vhodné pro každého, kdo má balíček, nebo neomezené volání po ČR a kdo se potřebuje dovolat někam, kde to už neomezené nemá.
Odorik program pro android a též Odorak tohle umí automatizovat jako jeden ze způsobů volání, tedy je to i pohodlné.
Problém je trochu v tom, že 110 Kč/balíček není úplně málo.
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Zvýhodněná cena volání na jedno-dvě zvolená čísla

Příspěvek od alfi »

xsouku04 píše:Problém je trochu v tom, že 110 Kč/balíček není úplně málo.
Jasně, na druhou stranu 1,18 Kč/min bez příplatků, závazků nebo jiných limitů (nahoru i dolů), je podle mě dobrá cena. Aneb balíček kvůli ~30 minutám se myslím moc nevyplatí ani připravovat (sleva bude podobná těm 1,18, ne-li horší?), na 150 minut tady už balíček je - a taky to není žádný zázrak (vyplatí se fakt jen při současném volání do vlastní sítě a nebo při výrazném překročení těch 150 minut a dalším minutám za 1 Kč)
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Zvýhodněná cena volání na jedno-dvě zvolená čísla

Příspěvek od luky »

xsouku04 píše: Problém je trochu v tom, že 110 Kč/balíček není úplně málo.
Bude nějaká další alternativa, jak volat na jedno své číslo levněji? Klidně jednosměrně.
Nebo za měsíční poplatek na to jedno číslo zdarma? Tak abychom si mohli nastavit přesměrování?:
alfi píše:Co nastavit vlastní 910, přesměrovat na cílové číslo = volám vlastní 910 (s balíčkem dokonce free) a dál za 0,59? Mně to přijde celkem vyhovující, i cenou :-)
díky
speedy
Příspěvky: 26
Registrován: úte 08. led 2013 11:34:05

Re: Zvýhodněná cena volání na jedno-dvě zvolená čísla

Příspěvek od speedy »

Zdravím, vím, že máte ceny hodně levné, to chválím. Ovšem napadá mě nešlo by přijít s nějakou novinkou? Např.: toto volání ze SIM na 1-2 čísla výhodněji...
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Zvýhodněná cena volání na jedno-dvě zvolená čísla

Příspěvek od alfi »

speedy píše:Zdravím, vím, že máte ceny hodně levné, to chválím. Ovšem napadá mě nešlo by přijít s nějakou novinkou? Např.: toto volání ze SIM na 1-2 čísla výhodněji...
1,18 Kč/min. je moc? (call-back nebo "call-through"). Nebo 0,59 Kč/min s balíčkem za 100 Kč? (110 bez LTE - beru, že LTE stejně chcete). Ale ten se vyplatí až přes 170 minut/měs. (např. 400 minut kamkoliv v ČR = 100 + 236 Kč -> 0,84 Kč/min, na pevné ještě míň) :-)
I když se podívám na balíčky naruby (mmch. docela složité), tak se na o moc lepší cenu dostat nedá - a musíte fakt každý měsíc fakt hodně volat (400 minut = 385 + 100 Kč -> 1,21 Kč/min).

Aneb "na 1-2 čísla výhodněji", ale s jakou útratou? A chcete se dostat s cenou ještě pod 0,9-1,1 Kč/min? :-)
Odpovědět