Výpis hovorů včetně použitých prefixů

Nikdo nemůže vyhovět všem, ale můžeme mít alespoň přehled a mít tak možnost se zaměřit na to nejpodstatnější.
Odpovědět
swejzi
Příspěvky: 79
Registrován: ned 08. čer 2014 16:54:12

Výpis hovorů včetně použitých prefixů

Příspěvek od swejzi »

Používám při všech odchozích hovorech minimálně tři prefixy - pro extra jitter buffer, pro nahrávání hovoru a pro zesílení odchozího zvuku. Do toho zkouším experimentovat ještě s prefixem pro auto-answer. Již dříve jsem zjistil, že aby byl hovor vůbec vytočen, dost záleží i na pořadí prefixů. Jedna kombinace funguje, jiná zase ne. K tomu mám ještě podezření, že v určité kombinaci prefixů například auto-answer vyruší funkci extra jitter-bufferu atd. Líbilo by se mi, kdybych si v přehledu hovorů mohl zapnout zobrazení vytočených čísel včetně všech prefixů, které byly pro ten konkrétní hovor použity.

Proč se tím zabývám - standardně volám na linku Echo-test ve formátu *089*081903*086*081. U takového hovoru je zpoždění zvuku cca 700ms (měřeno u pořízené nahrávky ve zvukovém editoru v PC). Pokud vytočím stejné číslo, ale k tomu si ve webovém rozhraní aktivuji funkci "Auto-answer u odchozích hovorů", zpoždění zvuku je u pořízené nahrávky cca 400ms. Toto téměř s jistotou dokazuje, že nebyl použit jitter buffer 300ms. Rád bych si ve výpisu hovorů ověřil v jakém formátu byl vlastně tento hovor vytočen, ale nenašel jsem tu možnost.

Pak se samozřejmě ještě nabízí varianta, že pokud je použit auto-answer, nějakým způsobem se sníží zpoždění na trase, což by samozřejmě bylo velmi pozitivní, ale osobně tomu moc nevěřím a hlavně nemám si to jak ověřit.
Odpovědět