Dokupenie dat cez SMS

Nikdo nemůže vyhovět všem, ale můžeme mít alespoň přehled a mít tak možnost se zaměřit na to nejpodstatnější.
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Dokupenie dat cez SMS

Příspěvek od alfi »

xsouku04 píše:Že nepřijde žádná SMS mohlo být myslím tím, že zbyla nějaká data z dokupu v minulém měsíci. Tato málo kdy užitečná kompliace může zůsobit právě tohle. Připravujeme možnost koupit balíček prozvoněním.
To je vlastně pravda, platnost dokupu má být delší - potom to teda nejspíš funguje právě jak píšete:
1.8. koupeno 300 MB
4.8. přikoupeno 150 MB
17.8. 16:13 přikoupeno 150 MB
= celkem 600 MB.

Podle měření telefonu i výpisu dat v srpnu spotřebováno cca 455 MB, tj. skoro celých 150 MB by mělo platit 30 dnů = do 16.9. Což asi sedí, 16.9. po spotřebování 303 MB v cca 16h jsem měl +cca 150MB z minulého měsíce, ale už cca 17:30 jsem byl bez varování bez dat, protože skončila platnost dokupu.

O to víc se data používají fakt blbě = takhle už se vůbec nedá zjistit, kolik dat a dokdy zůstává k čerpání, ani jestli za hodinu uprostřed měsíce ještě nějaké data mít budu, i když vůbec nestahuju :-(
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dokupenie dat cez SMS

Příspěvek od xsouku04 »

alfi píše:
xsouku04 píše:Že nepřijde žádná SMS mohlo být myslím tím, že zbyla nějaká data z dokupu v minulém měsíci. Tato málo kdy užitečná kompliace může zůsobit právě tohle. Připravujeme možnost koupit balíček prozvoněním.
To je vlastně pravda, platnost dokupu má být delší - potom to teda nejspíš funguje právě jak píšete:
1.8. koupeno 300 MB
4.8. přikoupeno 150 MB
17.8. 16:13 přikoupeno 150 MB
= celkem 600 MB.

Podle měření telefonu i výpisu dat v srpnu spotřebováno cca 455 MB, tj. skoro celých 150 MB by mělo platit 30 dnů = do 16.9. Což asi sedí, 16.9. po spotřebování 303 MB v cca 16h jsem měl +cca 150MB z minulého měsíce, ale už cca 17:30 jsem byl bez varování bez dat, protože skončila platnost dokupu.

O to víc se data používají fakt blbě = takhle už se vůbec nedá zjistit, kolik dat a dokdy zůstává k čerpání, ani jestli za hodinu uprostřed měsíce ještě nějaké data mít budu, i když vůbec nestahuju :-(
Děkuji za potvrzení. Souhlasím, je to špatné. Je to tak komplikované, že nemůžeme počítat s tím, že by to běžný člověk zvládl nějak spočítat a myslet na to. Jediné, co s tím můžeme dělat, přidat možnost dokoupit balíček třeba tím prozvoněním. Tedy pokud zrovna nebude páteční odstávka (z pátku na sobotu s občasným prodloužením), bude to OK.

Pokud jsou data rázem zablokována bez SMS, bude to tím, že uplynulo 30 dní od dokupu minulý měsíc a zbytek dat propadl.
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Dokupenie dat cez SMS

Příspěvek od alfi »

A to se TM nestydí něco takhle uživatelsky strašného velkoobchodně prodávat? :-( Nebo spoléha na to, že se jako virtuálové nedokážete dohodnout a něco normálnějšího si vydupat? Tohle by mělo trápit desetitisíce uživatelů virtuálů... I když, i jen z Odoriku jsme tady na fóru možná 3 - zbytek asi nedatuje nebo tak málo, že to nepotkají.
watslaw
Příspěvky: 30
Registrován: stř 08. dub 2015 9:48:48

Re: Dokupenie dat cez SMS

Příspěvek od watslaw »

Mě se sice uvedená komplikace s dokupem nestala, ale za dokup dat (ideálně tím prozvoněním, ať si to můžu dát do kontaktů) se velmi přimlouvám.

Pokud používám např. online navigaci, tak se stane, že SMSka dojde když řídím, a nemůžu hned zastavit, přečíst si SMS a šmrdlat něco na webových stránkách v sedmém podmenu. A když jsem v cíli, kdy si přečtu SMS data už nemám.
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: Dokupenie dat cez SMS

Příspěvek od lifdo69 »

Super věc s tím prozvoněním ala sms jízdenka :-) za to se přimlouvám taky.
Odpovědět