Nelze vypnout

Poradna při řešení nejrůznějších problémů spojených s provozem virtuálních serverů.
Zamčeno
Miky1103
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19. črc 2012 22:38:39

Nelze vypnout

Příspěvek od Miky1103 »

Mám problém s vypínáním (se vším) serveru včera v 1 hodinu v noci sem to skusil poprvé a vždy když na neco kliknu tak mě to jakoby odhlásí. Mám přezdívku miky1103 a ID serveru 356. Děkuji za vyřešení
Michal Hromek
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze vypnout

Příspěvek od 4smart.cz »

Dobrý den.

Z Vašeho hlášení nedokážu vyčíst s čím konkrétně máte problém. S webovým rozhraním, nebo s provozem svého VPS ?

S webovým rozhraním aktualně neeviduji žádný problém. Máte povolené cookies ?
Nezasahuje do komunikace s www.4smart.cz firewall na Vaší straně ?
Jaký používáte prohlížeč ?
Je chování stejné i v případě různých prohlížečů (Firefox, Chromium, IE) ?

Pokud jde o VPS tak z pohledu virtualizace je až na malý nedostatek RAM vše OK.
Nastavení limitu RAM si můžete upravit sám přes webové administrační rozhraní.

Jiné typy výpadků nebo problémů s HW uzlem a našimi technologiemi aktuálně neeviduji.

J.M.
Miky1103
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19. črc 2012 22:38:39

Re: Nelze vypnout

Příspěvek od Miky1103 »

Děkuji za odpověď byl problém s vypnutím serveru přes webovou Administraci ale nevím kde byl problém nic sem se nesnažil opravit ale prostě to najednou začalo fungovat asi nějaký krátkodobý výpadek. ;)
dejv78

Re: Nelze vypnout

Příspěvek od dejv78 »

Ahoj, mám podobný problém jako ten, co výše popisuje Miky. Zničeho nic se mi 4smart začal chovat tak, že se sice můžu přihlásit, vidím své servery a jejich stav, ale jakmile se pokusím provést jakoukoliv akci (kliknout na kterékoliv tlačítko), systém mně místo požadované akce odhlásí, a já se ocitnu opět na hlavní stránce 4smart (té s přihlašovacím formulářem). Dá se zjistit, čím to je, a hlavně: dá se s tím něco dělat?

P.S.: Nevím, jestli to pomůže, a ani jestli je to vůbec relevantní, ale mám pocit, že poslední změna, kterou jsem na svém účtu provedl, před tím, než to začalo blbnout, byla aktivace veřejné IPv6 adresy u jednoho ze svých serverů....
Miky1103
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19. črc 2012 22:38:39

Re: Nelze vypnout

Příspěvek od Miky1103 »

Tak a zase mě to naštvalo server musel bežet celou noc protože zase nejde vypnout takže to zase žralo peníze i když jsem to nepoužíval a nejde vypnout ze žadného počítače ani zařízení ani od kámoše přes jinej internet! :x
dejv78
Příspěvky: 1
Registrován: ned 10. úno 2013 11:01:21

Re: Nelze vypnout

Příspěvek od dejv78 »

Už mi to zase funguje...
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze vypnout

Příspěvek od 4smart.cz »

Dobrý den.

Příčinu problému jsem právě odstranil.
Vše by mělo opět fungovat dlouhodobě bez potíží.

J.M.
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze vypnout

Příspěvek od 4smart.cz »

Miky1103 píše:Tak a zase mě to naštvalo server musel bežet celou noc protože zase nejde vypnout takže to zase žralo peníze i když jsem to nepoužíval a nejde vypnout ze žadného počítače ani zařízení ani od kámoše přes jinej internet! :x
Dobrý den,

Svůj VPS jste mohl zastavit příkazem "halt" zevnitř.
Zamčeno