4smart učtování do mínusu

Poradna při řešení nejrůznějších problémů spojených s provozem virtuálních serverů.
Zamčeno
Martin

4smart učtování do mínusu

Příspěvek od Martin »

Dobrý den,
založil jsem si u vás server na otestování službu nepoužívám a kredit se mi odečítá do mínusu. Kam až ten úvěr necháte zajít ? Jedná se snad o předplacenou službu, mám kredit mám službu - nemám kredit nemám službu tak proč to pouštíte účet do mínusu? id350 . Že by to byla finta ala exekutor ?
Pěkný den, Martin

Informace o Vašem účtu na 4smart.cz:
* Aktuální zůstatek kreditu: -20.66 Kč
* Typ účtu: předplacený
* Zbývající platnost Vašeho účtu: 44 dní
* Celkový součet nákladů za provoz všech VPS za posledních 7 dní: -9.33 Kč
* Přehled historie dobíjení kreditu za posledních 7 dní:
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 4smart učtování do mínusu

Příspěvek od xsouku04 »

Přesný techický důvod ví pan Marák, ale v každém případě tím nevzniká žádný závazek. (Stejně to platí na Odorik.cz)
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: 4smart učtování do mínusu

Příspěvek od 4smart.cz »

Dobry den,
podstata je v tom, ze 4smart.cz i v tomto pripade, kdy vas kredit je vycerpan, dale uchovava vase data - virtualni servery, zalohy virtualnich serveru (snapshoty) a take vam stale pripadne propujcuje verejne IPv4 adresy. To vse jsou z naseho pohledu provozni naklady. Pokud takovy uzivatel nestrati po chranou dobu 60 dni zajem o svuj VPS, jsou mu tyto polozky uctovany, stejne jako uzivateli s kladnym zustatkem kreditu a zastavenym virtualnim serverem. To je ekvivalentni pripad.
J.M.
Martin

Re: 4smart učtování do mínusu

Příspěvek od Martin »

Odpověď jak od právníka - nebo od poslance ;) . Jednoducha otázka budete chtít zaplatit za ten mínus na úctě ano - ne ?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 4smart učtování do mínusu

Příspěvek od xsouku04 »

Martin píše:Odpověď jak od právníka - nebo od poslance ;) . Jednoducha otázka budete chtít zaplatit za ten mínus na úctě ano - ne ?
Pokud budete ten účet chtít znovu používat tak ano, pokud to necháte smazat a vytvoříte si nový účet tak ne.
Zamčeno