prevod / vraceni nevyuziteho kreditu

Poradna při řešení nejrůznějších problémů spojených s provozem virtuálních serverů.
Zamčeno
cz-helper
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 20. pro 2012 12:22:30

prevod / vraceni nevyuziteho kreditu

Příspěvek od cz-helper »

Zdravim,
doporucil jsem sluzby 4smart. Byla pozitvni odezva, ale po nejakem case se zjistilo, ze duvod, proc byl server (VPS) vytvoren pominul...

Co s uctem, ktery nema aktualne zadny server a obsahuje kredit ?

Je mozne.... ?
  • prevest zbyly kredit na liny ucet 4smart, pripadne zpet na ucet odorik.cz, ze ktereho bylo nabijeno
  • zrusit cely ucet, aby zbytecne nezabiral zdroje (neni problem ho kdykoli znovu vytvoril, zmeni-li se situace)
Pokud je toto nekde zmineno, prosim o nasmerovani. Zkousel jsem letmo hledat, ale nikde jsem nenasel odpovedi...

Tato informace by mohla byt podstatna, aby se jednalo o moznost realneho vyzkouseni : Rychlá registrace. Dobijte jen 50 Kč a vyzkoušejte! ;-)

Predem diky za reakci.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: prevod / vraceni nevyuziteho kreditu

Příspěvek od xsouku04 »

Možnost vrácení nebo převodu kreditu nemáme nijak ošetřenu. Tedy možné to není. Na druhé straně kredit nijak neexpiruje a můžete ho použít kdykoli v budoucnu, nebo celý účet někomu přenechat.
cz-helper
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 20. pro 2012 12:22:30

Re: prevod / vraceni nevyuziteho kreditu

Příspěvek od cz-helper »

budu opatrnejsi, nez prevedu na 4smart penize... Cekal jsem asi trochu jinou odpoved :-(. Kazdopadne diky za rychlou odpoved....

Neuvazujete napr. nad nejakou variantou moznosti prevodu kreditu - at jiz zpet na odorik, nebo na jiny ucet 4smart ? Pochopil bych, ze se nedaji (jednoduse) poslat jinam, nicmene na jinou sluzbu, kdy se jednoduse spotrebuji... Neni to i pro Vas jednodussi, nez aby tam ty penize proste lezely az na ne nekdo zapomene ? Ucetni pak musi mit radost :-D.

Dany ucet (o ktery mi ted konkretne jde) je samostatna registrace. Pokud se uzivatel rozhodne dale nevyuzivat Vase sluzby, nemel by mit moznost proste dostat sve penize nejak zpet nebo alespon jinak vyuzit :roll: ?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: prevod / vraceni nevyuziteho kreditu

Příspěvek od xsouku04 »

Jedná se nějakou větší částku? Nebo něco jako 40 Kč ? Automaticky nárok na vracení peněz nevzniká.

Služby Odorik.cz jsou na tom jinak. Tam lze libovolnou částku vrátit za poplatek 50 Kč. (tedy jinými slovy musí tam být více jak 50 Kč, aby to mělo smysl vracet). Také lze kredit převádět a to zase minimálně 50 Kč. Je to tak úmyslně. Protože do začátku dostanete 10 Kč a je nežádoucí, aby to dotyčný hned někde převáděl. Chytráci toho ale začali využívat tak, že si nejdříve převedli 50 Kč odjinud a poté 60 Kč pryč, takže takto darovaných 10 Kč vykrádali.
Nyní lze převádět až po opravdovém prvním zaplacení, aby někdo takto nemohl vykrádat fejkově založené testovací účty.

Nejsem moc nakloněn nechat převádět částky jako 30 Kč tak jako tak. Je spousty podivínů schopných převádět si 5 Kč pořád dokola a při té příležitosti dělat různé zmatky ve stylu, jako proč mi najednou ubylo pět korun. Ostatně nikdy nevíte, kdy by se to mohlo v budoucnu hodit nějakých pár korun.

Díval jsem se na historii Vašich příspěvků a možná bychom mohli udělat ruční výjimku, pokud je to větší částka. Nárok na to ale automaticky nevzniká.
cz-helper
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 20. pro 2012 12:22:30

Re: prevod / vraceni nevyuziteho kreditu

Příspěvek od cz-helper »

xsouku04 píše:Jedná se nějakou větší částku? Nebo něco jako 40 Kč ?
Je to cca 91 CZK :-)
xsouku04 píše:Díval jsem se na historii vašich příspěvků a možná bychom mohli udělat ruční vyjímku, pokud je to větší částka. Nárok na to ale automaticky nevzniká.
Dekuji, prijemne videt, ze nekdo oceni i prispevky na foru... Necham si to na nejakou jinou prilezitost :-D. Dany kredit pouziji na pokusy co budu pripadne potrebovat. Slo mi spise o princip.
Zamčeno