odezva

Poradna při řešení nejrůznějších problémů spojených s provozem virtuálních serverů.
Zamčeno
owny

odezva

Příspěvek od owny »

Čím to je, že posledních pár dní jsou VS dost zpomalené? Práce přes SSH je prakticky nemožná díky mizerné odezvě. Restart VS nepomáhá.
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: odezva

Příspěvek od 4smart.cz »

Dobry den.
Bohuzel jsem mel do vcerejska dovolenou a proto jsem nestihl na problemy zareagovat drive.

Hlavnim duvodem zpomaleni virtualnich stroju je skutecnost, ze v dobe me nedostupnosti, tedy za vikend a pondeli, utery se nam zaregistroval vetsi pocet uzivatelu. V tom dusledku vzrostla spotreba RAM a instalovana kapacita operacni pameti prestala stacit. Na radu prisel SWAP a proto take zpomaleni. V nejblizsich hodinach, nejpozdeji vsak do Patku, provedeme instalaci dalsich pametovych modulu na celkovou kapacitu 24 GB na kazdy fyzicky stroj.
V nasledujicich dnech bude soucasti 4smart dalsi novy fyzicky stroj, ktery bude vhodnym zpusobem zaclenen do topologie.

Nastale problemy jsou pro nas v dobe testovaciho provozu vyznamne v tom, ze nam pomahaji utvaret si predstavu o chovani OpenVZ jadra, hardwaru a systemu celkove v ruznych krajnich situacich. Diky temto zkusenostem budeme v dobe ostreho provozu schopni predchazet ruznym problemum a umet je lepe resit.

Za pripadne problemy se omlouvame a vyresime je v nejkratsim moznem terminu.
J. Marak.
nobody.guy

Re: odezva

Příspěvek od nobody.guy »

Zdravím, řešilo se už něco? Odezva je stále příšerná, stránky nabíhají 10sec, formulář se odesílá skoro minutu a ani nepříjde na mail...
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: odezva

Příspěvek od 4smart.cz »

Dobry den.
Napiste mi na email vpspodpora[zavinac]gmail.com cislo vaseho kontejneru, podivam se vam na to.

J.M.
Zamčeno