Nefunkční TeamSpeak 3

Šablony, konfigurace - návrhy, připomínky a diskuze.
Zamčeno
Michal
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 03. dub 2014 15:26:21

Nefunkční TeamSpeak 3

Příspěvek od Michal »

Zdravím,

chci se zeptat. Protože ts3 je obsaženo hned v několika základních šablonách, nicméně i po přesném postupu podle wikipedie nejde TS3 spustit. Přes "mc" jsem se díval do adresářů a nikde jsem soubory obsahující alespoň název ts nenašel. Je možné, že něco dělám špatně nicméně postupuju dle wikipedie.

S pozdravem
Michal
Michal
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 03. dub 2014 15:26:21

Re: Nefunkční TeamSpeak 3

Příspěvek od Michal »

tady je ten návod.

Team Speak 3

Jdeme do složky TeamSpeak3

cd ./TeamSpeak3
Spustíme Ts3

./ts3server_minimal_runscript.sh
Následně zkopírujte klíč který se vám objevil



Otevřete si TeamSpeak 3 a zadejte IP vašeho vps, potom zadáte klíč.

Půjdete do složky

cd ./TeamSpeak3
Zapnout

./ts3server_startscript.sh start
Vypnout

./ts3server_startscript.sh stop
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční TeamSpeak 3

Příspěvek od 4smart.cz »

chci se zeptat. Protože ts3 je obsaženo hned v několika základních šablonách, nicméně i po přesném postupu podle wikipedie nejde TS3 spustit. Přes "mc" jsem se díval do adresářů a nikde jsem soubory obsahující alespoň název ts nenašel. Je možné, že něco dělám špatně nicméně postupuju dle wikipedie.
Dobrý den,

Naše herní šablony jsou zastaralé. Dříve nás obklopovala velká komunita hráčů počítačových her. To bylo v době, kdy 4smart.cz byl v začátcích a zdarma pro všechny.
Vývoj verzí softwaru jde ve světě her velmi velmi rychle. Aktualizovat tyto herní šablony by tak bylo nutné téměř každý týden. Je tedy možné, že některá z provedených aktualizací úplně neodpovídá tomu, co bylo dříve napsáno na wiki.4smart.cz.
Každopádně stávající šablony lze brát přinejmenším jako užitečnou ukázku toho, jak má konfigurace takového SW vypadat. Stačí je pouze aktualizovat - podle individuálních potřeb.

J.M.
Zamčeno