Heslo do SIP účtu

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
mb.info
Příspěvky: 6
Registrován: pon 04. úno 2013 21:56:39

Heslo do SIP účtu

Příspěvek od mb.info »

Jak zjistit SIP heslo k účtu, které jsem zapomněl? Mám druhý stejný telefon, ale nemůžu se připojit. Na můj účet na webu používám 9-místné číslo mobilu + 4-místné heslo. Na svém původním telefonu mám v konfiguraci SIPu nastavené lokální 6-místné jako uživatelské jméno a heslo samozřejmě není vidět....... a evidentně není stejné. Zkoušel jsem snad všechny možnosti a pořád se telefon nedokáže zaregistrovat. Zkoušel jsem to i na původním telefonu, který funguje, ale pokud na telefonu nastavím nový SIP účet se stejným nastavením, tak to nejede (evidentně špatné heslo), takže telefonem ani nastavením to nebude. Kde a jak toto heslo nastavit, jsem také nikde nenašel. Mnohokrát děkuji za pomoc.....
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Heslo do SIP účtu

Příspěvek od ViR »

mb.info píše:Jak zjistit SIP heslo k účtu, které jsem zapomněl?
Klikněte tento odkaz:
https://www.odorik.cz/ucet/nastaveni_vo ... dmenu=jiny
Pokud jste přihlášen, a máte-li jen jednu linku, dostanete se rovnou na stránku s tabulkou, v níž si na třetí řádce přečtete své stávající heslo k příslušné lince. Pokud přihlášen nejste, dostanete se na stránku pro zadáni PIN a teprve po jeho zadání a přihlášení se dostanete na výše uvedenou stránku s heslem pro SIP registraci. Máte-li více linek, vyberete v roletovém menu v levé horní části stránky "tu správnou", jejíž heslo potřebujete.
mb.info
Příspěvky: 6
Registrován: pon 04. úno 2013 21:56:39

Re: Heslo do SIP účtu

Příspěvek od mb.info »

Mnohokrát děkuji. Tuto tabulku s nastavením jsem jaksi dříve nenašel. Je trochu zapadlá v menu.
m142857
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 02. čer 2016 11:39:04

Re: Heslo do SIP účtu

Příspěvek od m142857 »

Střípek z bezpečnosti..

Když člověk do toho nastavení linky vleze, tak BUM a hned je vidět tučným písmem to SIP heslo, takže ho můžou zmerčit případní původně nic netušící spolupozorovatelé obrazovky.

Bylo by fajn, kdyby to heslo bylo ve výchozím stavu skryté a bylo tam tlačítko zobrazit.
Nebo aspoň to heslo odtučnit a zmenšit.
Odpovědět