Účet u Odoriku bez mobilního čísla

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
o-k
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 27. pro 2012 18:16:06
Bydliště: Blanensko

Účet u Odoriku bez mobilního čísla

Příspěvek od o-k »

Dobrý den
Mám u Odorika účet registrovaný s mobilním číslem. Toto mobilní číslo již hodlám zrušit. Je možné požádat o jiné přihlašovací ůdaje ?
Na koho se případně obrátit.
Děkuji za informaci
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Účet u Odoriku bez mobilního čísla

Příspěvek od xsouku04 »

Mobilní číslo můžete změnit sám v menu "návody a nastavení" - > "Nastavení účtu"
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Účet u Odoriku bez mobilního čísla

Příspěvek od paty07 »

Je možné i zrušení tj. přihlašovat se zase číslem linky?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Účet u Odoriku bez mobilního čísla

Příspěvek od xsouku04 »

paty07 píše:Je možné i zrušení tj. přihlašovat se zase číslem linky?
To asi nejde, musel bych to dělat ručně.
Uživatelský avatar
o-k
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 27. pro 2012 18:16:06
Bydliště: Blanensko

Re: Účet u Odoriku bez mobilního čísla

Příspěvek od o-k »

Kód: Vybrat vše

Mobilní číslo můžete změnit sám v menu "návody a nastavení" - > "Nastavení účtu"
Rozumím, že lze změnit mobilní číslo avšak já mám jen služební mobil a jeho číslo nechci nikde zadávat. Mohu tedy použít některé číslo co mám u Vás ?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Účet u Odoriku bez mobilního čísla

Příspěvek od xsouku04 »

Ne. Mobilní číslo lze odstranit jedině ručně, takže o to prosím požádejte emailem.
wordblender
Příspěvky: 15
Registrován: sob 15. čer 2013 11:44:18

Re: Účet u Odoriku bez mobilního čísla

Příspěvek od wordblender »

Dobrý den, dovolím si navázat na tuto starší komunikaci, případně můj dotaz prosím přesuňte jinam.

V souvislosti s právě protlačeným pandemickým zákonem, který umožňuje nařizování karantén pomocí sms zprávy, zvažuji provozování vlastního telefonního přístroje bez sim karty. V takovém případě bych telefonoval přes Odorik pomocí aplikace Grandstream Wave Lite s nastaveným SIP účtem a mým jediným číslem by bylo nomadické číslo zakoupené u Odoriku. Na toto číslo nikdo sms nepošle, ale je na něm možné přes zmíněnou aplikaci přijímat hovory a volat z něho.

Svůj nynější účet u Odoriku jsem si ale zaregistroval s mobilním číslem (jiného operátora), které stále mám a které bych tímto rušil. Chápu to správně tak, že toto mobilní číslo by bylo možné z mého účtu Odorik úplně odstranit a nenahradit ho jiným? Jaké přihlašovací údaje k účtu Odorik bych pak používal?

Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Účet u Odoriku bez mobilního čísla

Příspěvek od Pitomec »

Přihlášení by mělo jít i emailovou adresou, aspoň to tak píše našeptávač na webu v přihlášení.
Obrázek
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Účet u Odoriku bez mobilního čísla

Příspěvek od misa »

wordblender píše:Dobrý den, dovolím si navázat na tuto starší komunikaci, případně můj dotaz prosím přesuňte jinam.

V souvislosti s právě protlačeným pandemickým zákonem, který umožňuje nařizování karantén pomocí sms zprávy, zvažuji provozování vlastního telefonního přístroje bez sim karty. V takovém případě bych telefonoval přes Odorik pomocí aplikace Grandstream Wave Lite s nastaveným SIP účtem a mým jediným číslem by bylo nomadické číslo zakoupené u Odoriku. Na toto číslo nikdo sms nepošle, ale je na něm možné přes zmíněnou aplikaci přijímat hovory a volat z něho.

Svůj nynější účet u Odoriku jsem si ale zaregistroval s mobilním číslem (jiného operátora), které stále mám a které bych tímto rušil. Chápu to správně tak, že toto mobilní číslo by bylo možné z mého účtu Odorik úplně odstranit a nenahradit ho jiným? Jaké přihlašovací údaje k účtu Odorik bych pak používal?

Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
kontaktní číslo není povinné a odebrat jde (na žádost ručně). PIN se může skládát i z čísla linky a dosavadních 4 číslic za tím.
Odpovědět