Nemožná registrace

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
KarelKrejčí
Příspěvky: 1
Registrován: ned 07. srp 2011 7:26:03

Nemožná registrace

Příspěvek od KarelKrejčí »

Několikrát jsem se pokoušel o registraci a marně -prostě žádná SMS .Až se mi to Podařilo kalvárie registrace pokračovala nadále ,protože mi přišli písmena ne čísla -kterými jsem si mohl vytřít ledasco ,ale ne je použít takže o od nuly nula pojde .Jsem rozhodně moc nas....ý a nechápu kdo tak blbě pracuje u nás by to byl vyhazov na minutu .Opravte Vaši nesmyslnou registraci at posílá to co je použitelné -čísla a ne písmena .!!!!!
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Nemožná registrace

Příspěvek od ViR »

Jaký způsob registrace z těch několika možných zkoušíte? Mně registrace prozvoněním z mobilu funguje správně. (Čímž samozřejmě netvrdím, že u Vás to v konkrétním případě nemohlo být před dvěma hodinami jinak......)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemožná registrace

Příspěvek od xsouku04 »

KarelKrejčí píše:Několikrát jsem se pokoušel o registraci a marně -prostě žádná SMS .Až se mi to Podařilo kalvárie registrace pokračovala nadále ,protože mi přišli písmena ne čísla -kterými jsem si mohl vytřít ledasco ,ale ne je použít takže o od nuly nula pojde .Jsem rozhodně moc nas....ý a nechápu kdo tak blbě pracuje u nás by to byl vyhazov na minutu .Opravte Vaši nesmyslnou registraci at posílá to co je použitelné -čísla a ne písmena .!!!!!
Ty písmena se mají pro kontrolu zadat na webu a pak pokračovat. Pak teprve dojdou ony čísla. - tedy přesněji pin.
Pokud máte problém (a není po deváte večer), můžete zavolat infolinku a někdo Vám s tím pomůže.
Odpovědět