Zrušené téma

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...

Zrušené téma

Příspěvekod forum-user-UDFENS » pon 07. črc 2014 13:17:58

Dobrý den. Někdo zrušil téma Zrušené číslo. Můžete mi přes PM někdo poslat jeho obsah a kdo zažádal o jeho zrušení? Díky
forum-user-UDFENS
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvekod kovik » pon 07. črc 2014 15:53:05

Dobry den,
tema jsem zrusil vcera odpoledne, protoze se netykalo tematu a nekolik (zaregistrovanych) uzivatelu fora si na jeho bezpredmetnost stezovalo.
Smazena fora nezalohujeme.

Odorik krome portace nema zadnou jinou moznost pridelit cislo, ktere vlastni jiny operator.
Uživatelský avatar
kovik
 
Příspěvky: 468
Registrován: stř 16. lis 2011 12:07:52

Re: Zrušené téma

Příspěvekod forum-user-UDFENS » pon 07. črc 2014 16:50:19

Dobře děkuji za vysvětlení. Můžu vás požádat abyste mi zaslal přezdívky těchto lidí na PM? Nebudu jim psát ani jim vyhrožovat. Chtěl bych jejich přezdívky vyhledat na internetu a najít zda mají nějaké styky s policií nebo s politikou. Mohlo by se jednat o cílenou aktivitu jak jsem již psal v příspěvcích. Děkuji
forum-user-UDFENS
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvekod srsen » pon 07. črc 2014 18:01:34

Začínáš se projevovat jako kdybys trpěl stihomamem, paranoiou, atd. Máš pocit, že ti všichni chcou škodit a že všechny hrozně zajímáš. To je blbost. Přestaň se starat o ostatní, začni se starat o sebe. Proč tady řešíš hovadiny? Najdi si nějakou prácu a začni makat. Buď si jistej, že teď jako bezďák bez peněz nezajímáš nikoho. Ani politiky, ani cajty ani bývalku. Co by z toho kdo měl kdyby se tě snažil topit? Bestak jsi už na dně. A nedivím se ostatním, že jim ten tvůj slovní průjem vadil. Na dobře míněný rady stejně kašlals, tak o co ti jde?
Uživatelský avatar
srsen
 
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 11. říj 2012 16:15:59

Re: Zrušené téma

Příspěvekod forum-user-UDFENS » pon 07. črc 2014 18:34:42

Tak paranoiou jo? A Bartošová trpěla taky asi nějakým stihomamrm, že? Vy blbouni, vašim nezájmem a odsuzovanim/prohlížením druhých sami zatloukate druhému hřebíky do rakve. Myslíte, že díky tomu budete mít levnější chleba? Asi vám nedojde, že se může každý přesvědčit sám když by někoho podpořil nebo mu dal ten prostor. O co se furt snažíte? Podivejte se jaka zabezpeceni maji serverovny. Kvůli ochraně SW a dat se staví i celé komplexy budov, které jsou oplocené kolem dokola zděným plotem jen proto aby chranili jedno CD někde v trezoru se zdrojovým kódem a disponuje místnostmi aby měli zaměstnanci kde dělat marketing, jít do zasedacek apod. Přesvědčit se můžete sám. Říká se tomu ochrana, nebo zabezpečení ty stihomame. Starám se nejen o sebe, ale v některých věcech mám pocit, že člověk by nemohl dělat vůbec nic, aby někomu nevadil. Musel bych stát a koukat do zdi a i za to by za chvíli někdo přišel a chtěl za to peníze nebo si jen opřít kolo. To byl jen příklad. Takže s těmito pohnutkami se kroťte. Nechci být vulgární nebo vás za něco označit co by se nemuselo líbit zase vám. Není problém druhého dostat do úzkých, záleží zda někdo chce a jaké má k tomu možnosti. Z počátku jsem nic nezpozoroval, jen že pár věcí mi nejde jak by chtěl. Když toho bylo víc udělal jsem stop stav, protože to už nebylo o mě. Začal nové lidi dávat do Google a koukat kdo se s kým zná. Svět je malej, ale že až tak malej by musela být opět další jak ostatní nazývají "náhoda". Náhody jsou jen z neznalosti příčin. Takže se zajímám a náhody opravdu nejsou. Na to co se dozvím i nějak raguji a úměrně tomu podnikám i kroky ale jsou tak trochu napřed a v momentální situaci není asi problém určit co budu dělat. Tito lidé stejně jako vy nemají naučené aby někoho podpořili ale aby vedli pořád nějaké spory a dohady. Myslím že smyslem fungování není se dohadovat kdo má víc ale nějak spolu vyjít. Až vlivní lidé přestanou tu osobu oblbovat může to mýt smysl. Jinak tu můžu s nimi "zápasit" do zblbnutí ale nikdo nebude mít nic.
Naposledy upravil forum-user-UDFENS dne úte 08. črc 2014 17:14:19, celkově upraveno 6
forum-user-UDFENS
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvekod jimisoft » pon 07. črc 2014 18:56:57

Nenechám si tady nadávat do blbounů, až konečně tento základní problém Odorik vyřeší, může mě pozvat na fórum e-mailem. Zatím mu přeji příjemný pobyt s tímto psychopatem, ale beze mne, ostatně i virtuálních operátorů je už na výběr dostatek.
jimisoft
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 24. kvě 2013 18:40:12

Re: Zrušené téma

Příspěvekod forum-user-UDFENS » pon 07. črc 2014 19:11:44

Já se s vámi nedohaduji. Nelíbí se mi, že mne nazýváte psychopatem, že trpím stihomamem a paranoiou. Vysvětlení jste dostal i přesto se zlobíte. Mohl jste se vyjádřit k tomu vysvětlení a ne k tomu jak jsem vás nazval. Pokud je pro vás přednější, že jsem vás nazval blbounem nedivte se, že jsem vás tak nazval. Myslíte jen na sebe a k tomu abych mohl případně já pomoci vám jste nedal žádný problém ani žádné řešení. Nemůže za to Odorik a já z padesáti procent.
forum-user-UDFENS
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvekod JPT » úte 08. črc 2014 0:25:39

Mě se ty dluhé příspěvky v minulém vláknu nechtěli číst, ale tak vypadá to, že čím víc se bude zakladateli vlákna odpovídat, tím delší příspěvky bude psát a pokud se tu snaží vyřešit, co tu nevyřeší, tak asi nemá cenu vůbec odpovídat.

To co psal někdo v minulém vláknu a teď sršeň to s tou prací atp. tak to je pravda i když jako bezdomovcovi se bude hledat práce těžko (zatim jsem to nezažil), ale pokud někdo umí programovat nebo je dobrý v IT, tak by se mohl snáž uchytit než nějaký nevyučený bezdomovec ožrala co se poflakuje před kauflandem. Programátor může pracovat i jako bezdomovec v parku na lavičce třeba zatim externě nějaké malé kšefty než se uchytí na hlavní poměr...
JPT
 
Příspěvky: 316
Registrován: sob 03. lis 2012 23:21:05

Re: Zrušené téma

Příspěvekod forum-user-UDFENS » úte 08. črc 2014 0:41:38

V té době mne odřízli od serverů, tak jsem se na to celkem dost ozval tak pak zametali a po nejake dobe mi je zpřístupnili ale to už jsem na to nemohl navázat. Teď jsem na dotykaci - Android. Dělám jinak pro win platformu. Mezitím dělám automatizaci a optimalizaci pro ROM na xda foru ale to je neziskové. Zkoušel jsem něco vyjednat se Sony v USA ale spolupráce nedopadla. Pak ještě pro tu občanskou společnost že bychom nakoupili základní telefony bezdomovcům s dohledem městské policie aby to nerozkradli že by dělaly na internet průvodce městem a mohli by si tak vydělat. Ne všichni jsou zloději a vyžírky státu. A zapadalo by to i do aktivit pro zviditelnění města. Spolupráce nedopadla protože jsem nechťel vrtat té osobě do přátel. Snažím se dělat dál na tom SW. Přes zmíněné peripetie je docela problém. Nejsem nikde ožralý u Kauflandu tak se s těmi výrazy kroťte. Nerad bych nějak označil i vás. Nejsem na ulici, protože bych byl ožrala a bez vzdělání ale protože se mne snažilo pár lidí vyčlenit ze společnosti.
Naposledy upravil forum-user-UDFENS dne úte 08. črc 2014 17:17:44, celkově upraveno 10
forum-user-UDFENS
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvekod ViR » úte 08. črc 2014 1:29:59

Coto???
ViR
 
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Další

Zpět na odorik.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků