Zrušené téma

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Zrušené téma

Příspěvek od mobilemanic »

Mohu se zaptat jinak?

Proč jste tady? Proč píšete zrovna sem k nám?
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Protože z fór zaměřené na sociální věci jsem našel fórum sociální dynamiky - ale to bylo ohledně balení holek ale tamni starousedlíci nemají moc rádi nováčky a k tomu aby mu dali práva přispívat přispívá pokud se umite pochlubit nějakým příběhem nejlépe kde figurují prsa. Pak na internetu není systém který by odbavoval požadavky občanů a právní systém je myslím zbytečné využít, protože se vybíráním věcí toho co lze řešit právně stává ještě větší problém než je. Navíc jsou pak zbytečné průtahy. Z toho co uz jsem s policií řešil se vybírá co by se komu hodilo a co by bylo přínosem druhému se spíš rozmlouvá. Výsledek byl že si to musíme vyřešit mezi sebou. Což mají pravdu ale problém je, ze na jedné straně lidi dělali naschvály na druhé straně ignorují/nekomunikují. Tady při řešení problémů s technikou mi přijde lidi používají víc hlavu tak se to snad dá vymyslet i v sociální oblasti. O dalších možnostech nevím neznám. Původně jsem měl problém s tím že se nemůžu za tou osobou dostat a vidět se se dosáhnout nepodařilo. Pak se psalo o tom že lidi kolem mě začali dělat naschvály takže ani za pomoci nejbližších přátel jsem to nemohl udělat. Mé snahy zaregistrovalo pár lidí z politiky a z mého okolí a někteří začaly dělat zle jak jsem psal přes vyšší kruhy policie. Snažím se dělat ohledně udržení vztahů a ohledně práce, ale nenechali mne ani na jednom dělat a šli na to celkem systematicky. Co se týká té osoby nevím co s ní je a bojím se o ni. Vědí že je cílevědomá a pomohla pár lidem v kraji se dostat kam chtěli.
Naposledy upravil(a) forum-user-UDFENS dne úte 08. črc 2014 17:31:03, celkem upraveno 5 x.
Jero
Příspěvky: 3
Registrován: ned 17. bře 2013 16:47:40

Re: Zrušené téma

Příspěvek od Jero »

Ten clovek je proste nemocem a mluvit s nim je jako kricet do boure .
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zrušené téma

Příspěvek od Pitomec »

Rok a půl tady píšeš úplně normálně a pak jak kdyby ti na hlavu padlo 5kg kladivo a nedá se to číst...
Obrázek
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Tak přestaňte ze mne dělat neco co nejsem jen protože momentálně řeším něco jiného než většina. Nemyslím si že tyhle věci řeším každý týden jako ostatní věci včetně věcí od Odoriku. Když se budeme takto dohadovat budeme akorát naštvaní a nikdo nebude mít nic. Toto jsem si nevybral já, že bych bych ožrala apod. Stejně tak jsme mohli psát ve smyslu vyřešení. Nemám možnost řešit to s tou osobou, ženou mne do kleští že nemám ani s kým normálně komunikovat.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Halo
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušené téma

Příspěvek od xsouku04 »

forum-user-UDFENS píše:Dobře děkuji za vysvětlení. Můžu vás požádat abyste mi zaslal přezdívky těchto lidí na PM? Nebudu jim psát ani jim vyhrožovat. Chtěl bych jejich přezdívky vyhledat na internetu a najít zda mají nějaké styky s policií nebo s politikou. Mohlo by se jednat o cílenou aktivitu jak jsem již psal v příspěvcích. Děkuji
To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou.
Zdravím člověka za přezdívkou forum-user-UDFENS. I když si to nejspíše neuvědomuje, na svět se dívá nyní mámivými brýlemi, kdy věci nevidí úplně tak, jak jsou. Tedy nemá moc smysl diskutovat nad tím, jak se mu svět právě jeví. Nebo se něco snažit řešit. Spíše bych se zaměřil na odstranění těch brýlí.
Ano, ony brýle způsobí i to, že si je člověk neuvědomuje a prostě je nevidí. A věří tomu, jak se mu všechno jeví.
To ale bohužel není realita a zjevně forum-user-UDFENS potřebuje pomoc jinou než nějakou radu na fóru.

Tedy nejde o to, že bychom nechtěli pomoci, ale ono to prostě tímto způsobem nejde. Příspěvky forum-user-UDFENS nám ostatním nedávají moc smysl a proto zde chybí reakce, nebo se někteří dokonce zlobí a žádají smazání vlákna.

Přeji forum-user-UDFENS rychlé zotavení. Nic proti němu nemám, stát se to může každému.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Dobrý den. Proč toto píšete? Můžete mi napsat proč mne oznacujete takto? To co dělám a lidé kolem neznamená že jsem cvok. Já můžu popsat problém nebo co dělám nemůžu však nikomu dokazovat že to co píši tak je nebo ne. Nenapadá mne způsob jak jinak. Zatím mne oznacujete za všechno možné, a to k tomu vám stačí pár řádků o tom co se tu děje? Nemůžu za to jak to vypadá. Uvědomte si, že vaše mínění plyne z toho, že se to říká. Můj směr je, že jsem dělal správu IT sítí jako outsourcing, během té doby jsem se naučil dost věcí a uvědomil si, že všechny problémy se víceméně opakují. Dělal jsem na SW, který dokázal odchytit tyto problémy a ihned udělat opatření. Plus udržoval systém v dobré formě. Nemohli jsme být hned a všude. Bohužel šéfové to moc rádi neviděli a místo dohody třeba doplnění o platební modul tak řešili jinak. Sami přitom tlačili abychom byli vždy pokud možno u klienta hned, a už včera bylo pozdě.. Postupně jsem došel k názoru, že by bylo možné si udělat živnost. Dát tomu nějakou úpravu a tvář a naplnit tak i to co jsem se naučil na obchodní škole. Udělal jsem business plán a šel najít investora. Během té doby jsem poznal i jednu osobu se kterou jsme se setkávali. I věci obchodní mi šli lépe od ruky. Během našeho setkávání pak ale přestala komunikovat a po krátké době se objevila ve společnosti lidí co umožňují stýkat se s politiky v rámci různých aktivit. Pak přišly události jako nabourání serveru, podivné chování ze strany rodiny, aj. Do určité míry jsem se snažil vyhovět požadavkům okolí doufaje, že se to tím zlepší ale spíš se to dostalo do fáze že toho využívali, takže jsem udělal stop stav a snažil se analyzovat co se kolem děje, už to nebylo zanedbatelné a stálo za to tomu věnovat zvýšenou pozornost, protože jsem viděl, že tudy cesta nevede k rozvoji. Bohužel nestačil jsem tomu čelit, chodil jsem na net a do knihovny doufaje že najdu nějaký postup. Postupy nějaké jsou ale spíše etika, umění komunikace, aj. ale to bylo spíše ještě horší. Dnes můžu říci že si dělali co je napadlo a to co jsem se učil byla spíše brzda, uplatnitelná spíše na místech, kde všichni dodržují etiku, aj. Pokaždé když jsem odhalil co dělají, jsem jim řekl ať to nedělají, ale dělali třikrát tolik. Nepomlouvali pak jednou věcí ale ještě k tomu přidali další a chodili k těm lidem častěji, čímž se to pokazilo o něco rychleji a pak zametali ve smyslu, že dělali před ostatními lidmi že jsem nějakej cvok a že si to vymýšlím a bych měl jít k psychologovi kam mne i začali objednávat. K tomu přesvědčily i ty za kterými chodili a ti další lidi co k tomu přistupovali si neměli jak ověřit, byl jsem pokaždé jeden proti dvěma. Když už do toho oblbovani začali tahat i policii tak jsem byl víceméně v háji. Postupně mi začaly zkrze ně psát trestní příkazy a různé problémy, když jsem jim už neříkal v klidu ať toho nechají ale když jsem křičel co do háje blbou, proč to dělají a proč toho nenechají. Tímto způsobem jsem byl vyclenovan ze společnosti přes rodinu. Původně to mělo být že jsem u rodičů, na něčem dělám, s někým se stýkám a odejít od rodičů za ní. Osoba se kterou jsem se stýkal začala nekomunikovat. A pak se dělo ze strany rodiny co jsem psal. Ten u koho se pomlouvalo byl jeden z tehdejších klientů s možností zajistit styk s investorem. Druhý osobní přítel u kterého když jsem pak chvíli přespával. Nejprve oba volili cestu, že nechtějí aby jim tam rodiče lezli a abychom si to vyřešili doma. Takže jsem dělal zmiňovaným způsobem. Když tam lézt nepřestali pak volili cestu hledat důvody aby se zbavili i mě, protože s tím nechtěli nic mít. Když jsem se nechal zaměstnat v další práci ztropili tam na openspace scénu a šéf hledal důvody abych tam nebyl. Přijde mi, že kvůli ztrátě autority. Nově příchozí lidé úzce souvisí s radnicí. Když jsem pak dozvedel ze ta osoba je v anglii rozjel jsem se tam a chtěl tam nějak chvíli fungovat. Nez jsem to stihl zaridit najednou mi exekutoři zablokovali účet za neplacení zdrav.a soc. poj. Takže startovní peníze jsem neměl ani na jídlo. Po telefonu to zařídit nešlo, musel jsem se vrátit,pořád říkali že musím osobně. Osobně se nepodarilo nic. Nikoho ani nezajímá že jste mohl státu zaplatit i tyhle věci. Když už se do toho vkládala policie snažil jsem se s nimi domluvit aby zajistili setkání s tou osobou, neúspěšně. S dalsimi jsem rešil napriklad vymenu flashky,aj. Opet neuspesne. Přitom pokud by bylo vše v poklidu a fungovalo to bez problémů s tou osobou je dost jisté, že bychom byli teď finančně velmi slušně zajištění. Vzhledem k tomu, že nikoho nic nezajímá a stát chce to málo co dlužím a víc nechce slyšet nic, nemůžu fungovat jak ohledně vztahů tak ani na obchodu. Tou prací se měla přinést kvalita, aby to nebylo jen o přežívání a aby se eliminovalo to, že přijede jednou nějaký chlapec v nalestenem baworaku a tu osobu by si odvezl. Bohužel její věty, které jsme psali jsou stavěny tak, že pokud by stejnou větu posuzoval policajt, zdá se to jako obtěžování. Pokud sociálně založený člověk vidí to zase že nemám sedět na zadku a jít za ní. Jejich rodina je sociálně založena a dost se s tím pracuje. Zároveň si udržují odstup ale zároveň to různě aktivují. Když na tom dělám tak se nekomunikuje, když na tom nedělám a ozvu se po čase vytkne se mi, že na tom dělám málo a že volám tak pozdě, co chci řešit s takovým odstupem. Když pak řeknu zda se sejdeme a že je to důležité odbyde mne s tím že jsou to kecy. Místo podpory furt všechno vytýká ale dostávám se pak spíš do problémů než ve smyslu podpory. Když lidé kolem mne dělají co je napadne hledají pro to důvody. Nesnažím se s nikým dohadovat, prostě na tom dělám ale nelíbí se mi, že někteří v této společnosti se na tom snaží obohatit už do takové úrovně že se mi nedá prostor pro to aby měli co chtějí. Nemyslím si, že bych měl fungovat tak, že bych musel někam jít, všechno tam roztriskat aby měl ze mne někdo respekt. To je stará škola a dnes by se člověk spíš dostal do problémů a vzhledem k tomu, že se na tom mém jednání snaží kazdej napakovat hned nemůžu ani nic dělat. Ať už kvůli pocitu moci, nebo kvůli penězům ať si je třeba sežerou. Nejde mi zase o tak moc ani o tak málo, ale sere mne tato společnost že toto jde už do úrovně, že se brání druhému dělat na vztazích, každý racionální člověk ví, že i proto aby člověk mohl si domluvit někde práci musí mít nějaký vztah, obchodní. Pokud ho nemá, nemá ani peníze. Peníze nejsou výchozím měřítkem pro to, zda člověk je má třeba legálně. Bohužel si tu lidé snaží předem zalíbit tomu, kdo už peníze má i když třeba nelegálně. Odsíra to pak ten kdo na tom dělá ale podle daných postupů, a ne že veme co vidí. Tato společnost je až příliš fixovana na peníze a o kvalitě slyšela jen z rychlíku. Stejně tak vztahy. Dalo by se pak říci ať se na to vykašlu a najdu si někoho jiného. Ale to by pak nebylo o kvalitě ale o přežívání. A netuším proč mám být veden k tomu, abych prezival. Kvůli tomu, že se lidi snaží podpořit že sami mají houby tak ať má houby i druhej? Nebo se snaží společnosti vracet něco s čím špatným se někdo setkal? Přitom když se zamyslí, tak zjistí že když se někdo stýka s tím kdo se má dobře, má se dobře i on. Jen se zapomíná a snadno přehlíží to, že i lidé co jsou dole dělají na něčem aby se měli dobře a přitom stačí aby je někdo podporil a ne přehlížel, jedině tak se můžou uplatnit. Lidi jsou jak stádo ovcí. Neuvědomují si, že toto zase naucil dřívější rezim aby ti co jsou na vyssich zidlich tam i o to déle vydrželi a nemohl je nikdo nahradit. A lidi tak blokují sami sebe a ještě si stěžují že jak je vše špatné ale že s tím nic stejně neudělají. Může za to ten kdo se ozve? Já se tu snažím jen s někým vidět, pak by se vidělo. Ale i to je možné podat tak, abych byl trestán. Nikdo nic neumožní ale furt by něco po mě chtěli. A na toto fungování nemám mozek. Není to produktivní a je to nesystematické i přesto se to nazývá systém.
Broucajz
Příspěvky: 46
Registrován: úte 15. kvě 2012 12:15:39

Re: Zrušené téma

Příspěvek od Broucajz »

Bláznovi nevysvětlíš, že je blázen... :D
Nejlepší by bylo všechny příspěvky toho šálence vymazat.
Uživatelský avatar
forum2008
Příspěvky: 25
Registrován: stř 19. úno 2014 14:57:15

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum2008 »

Dívejte se na svět dětskýma očima :)
Přílohy
ralph stand.jpg
ralph stand.jpg (6.81 KiB) Zobrazeno 5819 x
Odpovědět