Zrušené téma

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: Zrušené téma

Příspěvek od GeBu »

Prosím, uživatele bloknout.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Můžete mi odpovědět proč?
jirka
Příspěvky: 87
Registrován: stř 09. lis 2011 12:02:03

Re: Zrušené téma

Příspěvek od jirka »

Protože potřebuješ akutně nějaké tablety na ten tvůj chronický slovní průjem kdy žvaníš opravdu o ničem,
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Popsal jsem problém, dokonce dal i řešení místo toho se řešila úprava textu. A dál se mne označuje pořád za cvoka. Nevím kdo píše o ničem. To o čem píši těžko můžete zaznamenat když jste doma a máte kam jít. Zkuste alespoň 3 měsíce bez jakékoliv pomoci žít venku. Neodmitat bezdomovce ale bavit se s nimi, atd. Za to vás trestat nikdo nebude, ale zjistíte věci které ani já nevěděl cca 30 let. Možná i proto se zdám být tak trochu v šoku. Znovu opakuji, studoval jsem školy, pracoval jako IT správce a programoval. Zkombinoval jsem programování a IT správu, něco vymyslel. Dal to na trh zkrze znalosti z obchodky. Během té doby jsem někoho poznal, trochu zabredla k politikům ty zaznamenali že se o ni snažím a začaly ji otáčet proti mě. Plus začali stáčet mou rodinu tak aby nás postavili proti sobě. Postupně se mne odrizlo od serverů a od možností normálně sociálně fungovat až na ulici. V tu dobu jsem nic nevěděl ale mým zájmem proč se to děje nebo co se dělo jsem to alespoň zpětně analyzoval. Dnes kolem rodiny pohybují lidé direct ob jednoho člověka na radnici. Mě se snažili ovlivnit taky, ale včas jsem vypadl, protože už jsem do toho viděl o co se snaží, zjišťovat informace. V té době kdy to začínalo to začalo tak, že rodičům jen zvonilo hodně telefonátů ohledně omylů, s nabídkou levných kachliček, aj. Jenže matka je dost sdílná taky nic nezaregistrovala a začala se rozkecávat co kdo z rodiny dělá, co máme, co jsme koupili apod., což bylo později ovlivněno a o co jsme přišli.
Naposledy upravil(a) forum-user-UDFENS dne ned 20. črc 2014 11:53:47, celkem upraveno 2 x.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Já nejsem nějaké radio nebo denní tisk abych vás tu bavil. Řeším to s čím jsem se setkal, nevím o co vám do háje jde tím poukazovanim na mne, že potřebuji tabletky apod. Pokud by mělo být po mém nechal bych vás zavřít, protože se nechováte se společensky. Jen provozujete abych byl víc nazlobenej. Baví vás to? Já nemám ani za co se najíst, za chvíli vám tu nebude mít ani kdo tohle psát vy mamuti.
Já tu celkem asi tři týdny zvaním o ničem, protože vy zvanite o ničem. Řešíte úpravu textu a oznacujete mne za cvoka. Nikdo nereaguje na obsah. Mám to nazývat debilitou nebo čím? Když píšu o věcech odoriku taky mne nikdo dva roky nebuzeroval zkrze úpravu textu, zda mám někde háčky dvojtecky apod. Najednou když napíši trochu něco obsáhlejšího co se týká všech jen se to děje na pozadí všichni řešíte hovadiny okolo jen ne obsah. Já si tohle nevybral tak nepoukazujte na mne, že jsem cvok nebo bambus nebo saharská královna. Plyne to jen z toho že sedíte doma na zadku a nezajímáte se o dění kolem sebe. Až vás někdo vystrnadi na ulici v době kdy budete na něčem dělat, zjistíte to samé, pokud budete mít ještě jak nebo čím, stačí i jen mít přístup na net a zadat si postupně jména nově příchozích lidí k rodině, k vám a k přátelům. Zjistíte tak odkud jdou - z jakého sociálního směru a tím i jaký je důvod, když pak víte o čem mluví, co chtějí že najednou pomáhají ačkoliv nemají žádnou souvislost s těmi lidmi, apod. Člověk co nic nemá to nezaregistruje, bere to jen jako plus že někoho takového poznal. Přes to co pak od těch lidí zjistí začnou pak ovlivňovat přes jiné kamarády a známé. Což pak zjistím, protože jak jsem již psal zjišťuji odkud ty lidi jdou, kdo se s kým setkal, kontaktoval apod. Nejde říci že ty lidi se neznaj. Je to houf lidí se stykem s radnicí nebo v návaznosti na lidi z politiky kraje.
Naposledy upravil(a) forum-user-UDFENS dne ned 20. črc 2014 12:07:28, celkem upraveno 1 x.
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Zrušené téma

Příspěvek od xtonda »

To co tady píšeš jsou bláboly bez hlavy a paty, tohle je fórum VoIP a mobilního virtuálního operátora Odorik, tvoje výlevy tady akorát obtěžují. Prosím výmaz + ban uživatele.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušené téma

Příspěvek od xsouku04 »

Prosím forum-user-UDFENS, aby psal jen stručně a k tématu.
Sice se se dá poznat z prvních dvou řádků, že to nemá moc hlavu a patu a zbytek přeskočit, ale některé to i tak obtěžuje.
Jinak budu nucen příspěvky forum-user-UDFENS schvalovat a ty z poslední doby smazat.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Už jsem napsal proč to řeším tady a ne jinde. Pořád mi vytýkate to samé. Já se s vámi nechci hádat, jen nemám jinou možnost. Na ostatních místech i sociálních k tomu přistupují stejně. Nechápu proč. Nikdo se nechová demokraticky, každej jen poroučí omezuje a trestá a neslyší že se tu toto děje i vy sami se tak chováte. Jsem pak akorát naštvanej/zklamanej. Ani jeden z vás není schopen to respektovat. Stejně tak jako mne buzetujete že tu nepíši co by se líbilo vám by to už bylo vyřešené když by mi s tím někdo poradil nebo pomohl má řešení uskutečnit. Všichni máte pusu plnou omezujících a vyčleňujicích slov ale skutek utek. Jen aby někdo nezačal posuzovat vás. Asi by se to pro změnu nelíbilo vám, tak se laskavě kroťte.
Napsal jsem problém a je to obecný problém. Nikde není psáno, že se na fórech či internetu musí psát k danému tématu. Myslím že tu neřeším věci úplně od věci jako třeba jak uvařit svíčkovou, nebo jak naroubovat lípu, apod. Což by už teprve mohlo někomu vadit. Jak jsem už řekl fórum ohledně těchto věcí neexistuje. Jen v zahraničí ale pokud bych to psal tam tak by měla ČR akorát ostudu a nejde mi o to se někomu mstít nebo dělat zle. Pokud mne k tomu budete provokovat akorát z toho bude mezinárodní problém, protože tam už ví co je demokracie (mají demokracii delší dobu než u nás) a pokud by to řešili tam, pravděpodobně by ČR dostala pár omezení aby se toto nestávalo což by se projevilo vaším menším pohodlím a jít víc dělat. Nemám proč vás přesvědčovat nebo se dohadovat zda se to děje či neděje. Popisuji problém a zda by se tu našel někdo kdo by mi pomohl s tím problém, protože nejsem až tak sociálně znalej. 14 let jsem chodil do školy a ze školy šel spravovat sítě nebo doma programoval a něco vytvořil což je momentálně má nevýhoda. Pokud by to nezačali dělat byl bych celkem dobře sociálně zajištěný a ani oni by si na mne nyní netroufali. Z toho co jsem zatím analyzoval docházím k tomu, že to dělají kvůli pocitu moci. Neumí důvěřovat nebo důvěru narušují. Mým řešením je ty lidi nasměrovat aby mi důvěřovali ale když nemám možnost s nimi ani komunikovat nebo jen v omezené míře ale je to spíš tahání za nos tak mi nedávají možnost to vyřešit, dělají to spíš kvůli okolí že se zdá že ten prostor dávají. Ba naopak komunikují s těmi co je otáčí proti mě. Na druhou stranu to musím vyřešit protože se jedná o rodinu a o partnerský vztah a nemůžu pobíhat venku, zatímco je ovlivňují, nedá se na to koukat a chci aby to nedělali.
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Zrušené téma

Příspěvek od xtonda »

Tohle je technické fórum soukromé firmy, tak jakápak demokracie. Tady ti nikdo jak se dostat z ulice a začít zase normálně vegetovat prostě neporadí, dojdi si někam kde se starají o bezdomovce.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušené téma

Příspěvek od xsouku04 »

Nic ve zlým, ale já bych spíš doporučil zjistit diagnózu a začít brát léky. Bohužel je to ale dlouhodobější záležitost.
Odpovědět