Zrušené téma

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušené téma

Příspěvek od xsouku04 »

Jen menšina pacientů na psychiatrii se rozhodne k léčbě dobrovolně a sama. A to často jen při méně vážných diagnózách jako deprese, chronická úzkost nebo nespavost. Typicky musí být pacient k návštěvě přinejmenším přesvědčen rodinou nebo svými blízkými, kteří první návštěvu podniknou spolu s pacientem.
Nuceně např. policií bude pacient přivezen, jen pokud výrazně ohrožuje sebe nebo okolí. Tedy je to dost výjimečné.
A kdo nemá blízké, které by jej tam odvedli pro pomoc, často končí jako pomatený bezdomovec na ulici. To je bohužel realita. Většina nemocných totiž škodí hlavně sobě, tedy nikdo se o ně nepostará, dost také protože to není úplně jednoduché.

A není dobré to zanedbat, je dobré s léčbou začít zavčas, než se to dostane do chronického stavu.

Psát ale tady dál fóru není řešení.
forum-user-UDFENS2
Příspěvky: 59
Registrován: stř 23. črc 2014 15:13:24

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS2 »

Proč by to nemělo být řešení? Možná když byste nepodporoval zdejší agresory tak bych už to dávno neposílal. V následcích jednají stále tak. Někteří začali i vraždit. Evidentně si neuvědomujete následky svého jednání. Po tom co jste tu mě začal ponižovat a začal jste se povyšovat mě na sociálních sítích začalo přidávat několik lidí zde z fóra a oblbovat další lidi aby mi škodili a došlo to až do úrovně, kdy mě vyhledávali na ulici a snažili se útočit. Libí se vám to, nebo máte z toho nějaký požitek?

Proč na mě útočíte, nebo na nějaký způsob řešení, kterým jsem ani nic neporušoval a proč útočíte na vaše zákazníky, když neporušují ani podmínky, ani zákon, ani podmínky vytvořené phpBB (včetně překladu do češtiny)?
Byl mi 2x zrušen účet bez možnosti obnovy a tři větve tématu. A několik lidí pronásledujících mě po sociálních sítích. Kteří jsou tam dodnes. Proč jste nikomu z nich nenapsal, aby to přestal dělat už v době, kdy to tady dělali na tomto fóru???
Odpovědět