Zadávání rychlých kontaktů z telefonu

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
cowok

Re: Zadávání rychlých kontaktů z telefonu

Příspěvek od cowok »

Jeste neco... Jak zjistite, az se mrknete do meho vypisu hovoru, pri mem volani na me cislo 91011xxxx tam je opravdu zmeskany odchozi hovor SIP na IP Betamaxu, ale telefon, kde je ten Betamax registrovan, nezvonil. Takze to je ten problem :((
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Zadávání rychlých kontaktů z telefonu

Příspěvek od ViR »

cowok píše:Nastavim to tak, ze u tohoto cisla 91011xxxx nastavim paralelni vyzvaneni na sipa v s touto syntaxi: sipa:chris40008:heslo:chris40008@voipbusterpro.com (u me pod c. 2)
Mno, pokud chcete, aby vyzváněl telefon, připojený s sipproxy "sip.voipbusterpro.com" a k dellmontímu uživatelskému účtu "chris40008", tak se obávám, že tak jak to máte to patrně být nemůže...

Ale zkuste místo toho modrého co máte výše pro zkrácenou volbu 2 zadat jen sip:chris40008@sip.voipbusterpro.com. Pak by měly hovory směrované na to 91011xxxx být předány na zkrácenou volbu 2 a vyzvánět na zařízení připojeném k účtu chris40008 u Dellmont Sarl.

(Tedy za předpokladu, že u onoho E164 čísla 91011xxxx máte nastaveno vyzvánění na zkracené volbě 2. :-))
cowok

Re: Zadávání rychlých kontaktů z telefonu

Příspěvek od cowok »

No, dekuji za tip, ja jsem o tomto vedel jiz drive, ale domnival jsem se, ze hovor Odorik - Delmont bude zpolatnen. Ale prima, je to zdarma, funguje to, jen se mi nekam ztratila identifikace volajiciho. Ocekaval jsem, ze alespon me cislo 91011xxxx (ci nejake cislo Odoriku) se mi ukaze na dosplayi telefonu, ktery vyzvani na uctu Delmontu.
cowok

Re: Zadávání rychlých kontaktů z telefonu

Příspěvek od cowok »

Tak problem s identifikaci volajiciho vyresen, uz se cislo ukazuje, trosku se muselo pozmenti nastaveni :)
Odpovědět