odorik.exe - Bad Gateway po probuzení notebooku - bug?

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
DuckDaffy
Příspěvky: 28
Registrován: pát 05. srp 2011 18:09:46

odorik.exe - Bad Gateway po probuzení notebooku - bug?

Příspěvek od DuckDaffy »

Používám na notebooku uspání do paměti (STR - suspend-to-ram) a při probuzení mi odorik.exe zahlásí "Bad Gateway" a v tomto stavu zůstane.
Je nutné program ukončit a spustit znovu, což není moc praktické. :)

Řešení 1: Bylo by možné v dialogu "Bad Gateway" dát tlačítko "Repeat"?
Řešení 2: Nebo automaticky při probuzení z STR první selhání připojení na gateway potlačit a několikrát připojení po timeoutu opakovat?
Řešení 3: Protože se to však může stát i při výpadku internetu, bylo by nejlepší tam prostě dát timeout a pokus o připojení pravidelně opakovat.
DuckDaffy
Příspěvky: 28
Registrován: pát 05. srp 2011 18:09:46

odorik.exe - chybějící audio hardware - bug?

Příspěvek od DuckDaffy »

Zjistil jsem, že když jsou na počítači nedostupné nebo disablované reproduktory (playback devices) i mikrofony (recodring devices), tak při spuštění odorik.exe dojde k chybě "Error in pjsua_init(), error 420005".
OS: Windows 7 x64.

Nepraktické je to např. na počítači, který spustím, naběhne (automaticky nabíhá i odorik.exe) a teprve pak připojím USB zvukovku.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: odorik.exe - Bad Gateway po probuzení notebooku - bug?

Příspěvek od xsouku04 »

Sloučil jsem tyto dvě hlášení chyb do jednoho vlákna, pro každý nedostatek Odorik.exe je zbytečné dělat nové vlákno.

Ještě dodávám další poznámky:

Odorik.exe - nemělo by zobrazovat sip v rychlých kontaktech a když tak až vzadadu, aby bylo vidět i jméno.

Možnost zvolit si port na který se hlásí na sip.odorik.cz

Pokud je lokální port 5060 obsazen jinou sip aplikací, automaticky použít jiný port.

Změna použitého zvukového zařízení - byl tam s tim nějaký problém. Myslím že to bylo tak, že pokud za chodu programu změním
dafaultní zvukové zařízení Windows, tak se to projeví až po restartu ....

Prozkoumat možnost přepojování hovorů a přepínání mezi 2 linkami.
Odpovědět