prepinani dat. balicku

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
bonifac83
Příspěvky: 1
Registrován: stř 01. črc 2015 9:54:32

prepinani dat. balicku

Příspěvek od bonifac83 »

Dobry den

Velice bych ocenil, kdyby v nastaveni pro mobilni internet pribyla volba automaticky po vycerpani datoveho balicku prepnout na uctovani po kilobytech, protoze zpomaleny internet po vycerpani je tezko pouzitelny. Pouzivam balicek 150MB na mesic a vetsinou mi par dnu pred koncem mesice dojde. Pouzivat vetsi balicek nebo znovu aktvovat 150 by se mi asi nevyplatilo a takto bych se o to nemusel starat a rucne to prepinat.
Bylo by to mozne?

Diky
nijel
Příspěvky: 34
Registrován: úte 05. kvě 2015 15:42:15
Kontaktovat uživatele:

Re: prepinani dat. balicku

Příspěvek od nijel »

Přesně tohle jsem si taky v pondělí říkal :-).
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: prepinani dat. balicku

Příspěvek od xsouku04 »

Dnes kolega nasazuje celou řadu nových balíčků a možností. Tedy až se to otestuje, můžeme probrat, co přidat dále.
Dále je v plánu přidat manipulaci s balíčky do API tak, aby snadné přepínání/dokupování balíčků bylo dostupné např. přes aplikaci Odorik.cz přímo z mobilu. Tohle by nestačilo?
nijel
Příspěvky: 34
Registrován: úte 05. kvě 2015 15:42:15
Kontaktovat uživatele:

Re: prepinani dat. balicku

Příspěvek od nijel »

Přes aplikaci to určitě bude pohodlnější, ale ideální by byla možnost vybrat co se stane po vyčerpání balíčku, aby se o to člověk ve většině případů nemusel starat (za předpokladu že má zhruba stejnou spotřebu každý měsíc):
  • Dokoupit další balíček
  • Platit za MB
  • Nechat FUP
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: prepinani dat. balicku

Příspěvek od aplet »

to znamena ze pribudnou nove datove balicky? :o Ja minu mesicne 500MB pokud by byla zajimava cena proc ne jit k odoriku ;)
jadu
Příspěvky: 153
Registrován: pon 09. úno 2015 13:35:30

Re: prepinani dat. balicku

Příspěvek od jadu »

Mně se ta nabídka dost líbí. Možná by v nastavení příštího měsíce mohla být volba "jako tento měsíc", tedy aby se přeneslo i nastavení po vyčerpání balíčku.
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: prepinani dat. balicku

Příspěvek od lifdo69 »

Přikupování balíčku a možnost nastavení co nastane po vyjetí dat, super, jen tak dál, sakyš, dyby měl t-mobile u nás 4G, tak nemám net přez O2, ale přez odorika.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: prepinani dat. balicku

Příspěvek od Pitomec »

Nemá TM a O2 nějaký sdílení BTS ohledně LTE? Kdesi jsem četl, že ano...
Obrázek
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: prepinani dat. balicku

Příspěvek od lifdo69 »

Tady u nás bych se divil, tady na odorik nemám ani 3G... jedině E, ale diky za upozornení, aktivuju LTE na sim, a vyzkouším :-)
EDIT: Tak skutečně, Jede jen E, 3G v nedohlednu, ale simka od odorika v modemu co umí LTE funguje, "zlaté" O2 půjde z takovou za chvilku pryč. Sice mam u nich 1500MB za 299, ale co se dá dělat, stejně mě ten 1GB stačí, škoda že odorik ty ceny nemá lepší. Tady ale jednu dobu padlo že když by to byla datová sim byli by ceny o něco lepší, ale nejak to nemůžu dohledat, nikde o tom není zmínka.
Odpovědět