Konkurence pro KlikniAVolej.cz

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Konkurence pro KlikniAVolej.cz

Příspěvek od GeBu »

Odorik začíná být hodně zajímavou konkurencí nejen pro volání, ale i pro posílání SMS např. pro KlikniAVolej.cz. Dříve se pro volání používala jedna služba (třeba VOX.802.cz) a pro SMS druhá (třeba právě KlikniAVolej.cz). Nevýhodou bylo použití dvou systémů: dvojí práce, dvojí dobíjení, propadání kreditu apod. Odorik by to mohl spojit.
Pro použití v organizaci na posílání SMS je však nutné, aby bylo možné mít v jednom účtu více mobilních čísel a před odesláním si vybrat.
semach

Re: Konkurence pro KlikniAVolej.cz

Příspěvek od semach »

Já jsem převedl veškeré firemní volání na Odorik a mám možnost odesílání SMS jako odesílatele Semach.cz nebo některým z firemních mobilů. Především Semach.cz pro sdělení působí profesionálně, až se doprogramuje i možnost času, ve kterém má být SMS doručena, bude to naprosto perfektní
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: Konkurence pro KlikniAVolej.cz

Příspěvek od GeBu »

Jak to děláš s těmi více čísly?
Odesílat to jako firma.cz pro nás zajímavé není, protože naši klienti na SMS odpovídají a proto potřebujeme, aby to vypadalo jako poslané z mobilu.
Návštěvník

Re: Konkurence pro KlikniAVolej.cz

Příspěvek od Návštěvník »

Nastavili to v Odoriku a mám to jak k číslům, které pak zobrazí při volání, tak pro sms. Kkde chci odpověď používáme některé z bobilů a jen sdělení, třeba o expedici zakázky atd. používáme názef firmy. je toho na výběr více, ale nastavení musí Odorik.
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: Konkurence pro KlikniAVolej.cz

Příspěvek od GeBu »

Rozumím. A jak zprávy odesíláte? Přímo z toho rozhraní? Nebo přes nějaký soft (eSMSka, DreamCom)? S KlikniAVolej používáme DreamCom, ale vždy se musí přenastavit číslo v KlikniAVolej a pak ještě v DreamComu. Je to složitější a tak to nedělají sami uživatelé. Naštěstí se změna provádí jen pouze při změně pracovníků, ale furt je to lepší než to muset řešit přes operátora.
semach

Re: Konkurence pro KlikniAVolej.cz

Příspěvek od semach »

Tak jak to je normálně, jen přibylo firma.cz a obě čísla mobilů. Já bych se oficiálně obrátil na Odorik, pana Soukupa, on mi vyhověl ve všem co jsem chtěl. Představa že mi takto ladí potřeby T Mobile, no ...
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: Konkurence pro KlikniAVolej.cz

Příspěvek od GeBu »

Díky za odpovědi. Super, že vím, že je to možné. My používáme DreamCom, protože v něm máme nasázené kontakty (nějakou tu stovku) a posíláme to hromadně třeba pozvánku na akci a klienti se SMS přihlašují.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Konkurence pro KlikniAVolej.cz

Příspěvek od Largon »

Já jen potvrzuji, že náš systém umožňuje nastavit i dodatečné identifikace odesílatele SMS zprávy, ale momentálně je opravdu nutné kontaktovat pana Soukupa, aby to nastavil. Poté přibudou nové identifikace v našem uživatelském rozhraní při odesílání SMS a je možné je využít i při odesílání zpráv přes DreamCom (návod je ve wiki: http://www.odorik.cz/w/dreamcom).
Odpovědět