Grandstream GXP1620 - jméno volajícího

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Tommas
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29. zář 2015 9:39:20

Grandstream GXP1620 - jméno volajícího

Příspěvek od Tommas »

Zdravím,

mám koupený nový IP telefon Grandstream GXP1620 přímo od Odoriku. Při příchozím hovoru se na displeji zobrazuje číslo volajícího a ne jméno, i když je toto číslo uloženo v rychlých volbách. U starých analogových telefonů připojených přes adaptér se jména z rychlé volby zobrazují v pořádku. Nevíte, co je třeba na telefonu nastavit?

Díky
Tom
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Grandstream GXP1620 - jméno volajícího

Příspěvek od misa »

Dobrý den,

zkoušela jsem to teď testovat na GXP1610 (stejná řada, kus podle kterého byl tvořen náš návod na nastavení) a funguje mi to tam bez problémů. Telefonní číslo se tam střídá se jménem uloženým v rychlých kontaktech - problikává. Žádnou položku v nastavení, která by toto zapínala/vypínala, jsem bohužel nenašla. Můžete mi prosím na e-mail michaela[zavinac]odorik.cz poslat konkrétní hovor, kdy se Vám to stalo?

Děkuji.
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Grandstream GXP1620 - jméno volajícího

Příspěvek od misa »

Nakonec jsme se zákazníkem zjistili, že telefon obsahuje v nastavení i volbu "Caller ID Display" a pomohlo změnit ji z "Auto" na "From Header".
proforma
Příspěvky: 1
Registrován: sob 18. srp 2018 10:08:25

Re: Grandstream GXP1620 - jméno volajícího

Příspěvek od proforma »

Dobry den,

mam podobny problem s Grandstreamem 1628. Nekde v navodech jsem nasla, ze se ma ID volajiciho zmenit z Auto na From Header, to jsem udelala, ale jmeno se stejne nezobrazuje, pouze cislo. U kazdeho jmena mam ulozeno pouze 1 cislo, to by problem tedy delat nemelo. Co, jak a kde mam jeste nastavit, aby se zobrazovalo jmeno volajiciho? Dekuji :-)
Odpovědět