ODORIK pro HTC TITAN

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
hribecek
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21. lis 2011 12:00:09

ODORIK pro HTC TITAN

Příspěvek od hribecek »

Zdravím všechny - hlavně admina stránek,

chtěla jsem se Vás něco zeptat. Nabízíte levné volání za 1,59 Kč, ale o své klienty se moc nezajímate. Když člověk něco potřebuje s nastavením chytrého mobilu tak ho odkazujete na různé odkazy a nastavení a ani to né vždy pomáha. Ja se Vám divím.

CHCETE PŘEDCI ABY LIDI VOLALI S VÁMI - A - VYUŽÍVALI VAŠÍCH SLUŽEB.

Dobře, ale tak im pomozte a dejte im tá nastavení zda už na ANDROID, IPHONE ČI WINDOWS MOBILE a jiné systémy jako na tácu. Já vím, že to zní možná divně, ale dnes je velká konkurence a už dnes lidi volají za 700 až 1400 Kč měsíčně a neomezeně. Pokud si chcete zákazníky udržet či nalákat nové musíte se o ně starat jinak skrachujete jako Ufon například.

To předci néjde jenom cpát všechno na symbian či android (nic proti), ale myslete také i na ostatní uživatele. Technologie vývoje u mobilů jde hodně rychle dopředu, ale na ostatní systémy nějak kašlete, nezdá se Vám. Když člověk volá na Vaši ODORIK linku tak buď to veme nějaký Rusák s ruským přízvukem nebo tam slovensky mluví nějaké Slověny. A když se člověk zeptá na pomoc tak p.r.d. o tom vědí. Já nechápu tuhle dobu, každý chcete jenom rychle vydělat a koukate jenom na své zisky, ale zákazníky máte u zadní části lidského těla.

Co takhle tady hodit doslovné návody a ne klikačky a samo študírny pro nastavení Vaších služeb ODORIKA pro WINDOWS MOBILE, IPHONE a jiné systémy???

Hezký den. :|
Robert Nagy

Re: ODORIK pro HTC TITAN

Příspěvek od Robert Nagy »

Zdravím vás,
1) Odorik mne nijak neplatí, ani s ním nejsem jakkoliv spřízněn či spolčen. (Ani na čtení tohoto fóra nemám obvykle moc času.)
2) Zkušeností s technickou podporou ze strany telefonních operátorů mám poměrně dost.
3) Musím konstatovat, že podle mého osobního názoru je kvalita technické podpory Odoriku *silně* nadprůměrná, řekl bych zcela srovnatelná s kvalitou podpory v civilizovaných zemích (Česko v tomto směru za civilizované nepovažuju). Jak jsem viděl i na jiných místech tohohle fóra, jsou s to řešit zcela individuální problémy, a to poměrně rychle.
4) S ohledem na to, kolik Odorik t.č. za své služby účtuje, nemyslím, že by nějak extrémně mysleli na své zisky. Spíš na mne to na mne dělá dojem firmy zaměřené na technologii, provozované tak trochu fandy kterým záleží na tom, aby věci fungovaly.
5) Publikování "velmi doslovných" návodů obecně není až tak úplně běžným zvykem, ale na webu Odoriku jsem nějaké taky viděl; konkrétně, byla to myslím videa ukazující nastavení něčeho. (Osobně ale patřím ke skupině uživatelů, která dá mnohem spíš přednost onomu rychlému řešení specificky technických problémů, popsanému klidně způsobem, u kterého se musí trochu přemýšlet.)
6) Ovšem, pokud vám prostě "odoričí" přístup k problému nevyhovuje, zkuste to u jiného operátora. Možná tam ty doslovné návody poskytují, nevím. Prozákaznický trh je o možnosti volby, ta u VOIP naštěstí opravdu existuje.
Šimon

ODORIK pro HTC TITAN

Příspěvek od Šimon »

Počúvaj Nagy alebo, ako sa voláš robíš si tu reklamu alebo čo? Celý Odorik stojí za hovno. Je to banda iba privandrovalcov z Východu. Neochotný sú, ako hovno v prdeli keď má výjsť...Serú na ľudí z vysoka hlavne, že ich služby su vetšinou nekvalitne, sústavne vypadáva signal, mobil sa vypína z pripojenia u Odorika takže o čom. U Vodafonu za mesačný poplatok 100 kč volám do zahraničia za 4 kč a som stále na príjme. Nemusím sa nikomu doprosovať a trpnuť či mám mobil pripojený nakoľko u android telefonov je to normálne. Ani Sipdroid ani CSipSimple tomu nepomohlo.

Je úplňe jedno či sa jedná o Odroik či Mikrotech a iné sú iba jeden ksindel a darmožráči čo sa iba napchávajú a na ostatných kašlú. Srať na Odorik i tak stojí za hovno!
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: ODORIK pro HTC TITAN

Příspěvek od ViR »

Šimon píše:U Vodafonu za mesačný poplatok 100 kč volám do zahraničia za 4 kč a som stále na príjme. Nemusím sa nikomu doprosovať a trpnuť či mám mobil pripojený nakoľko u android telefonov je to normálne. Ani Sipdroid ani CSipSimple tomu nepomohlo.
Aha :-). Takže pán má problémy se svým internetovým připojením či zařízením, které si sám a dobrovolně pořídil, leč neuměl je rozchodit a nastavit, ba ani nepochopil nabízenou (nikoli někým vnucenou) možnost - technologii a službu, ale suverénně označí jako viníka někoho jiného... A ještě navíc nazve, ve svém zespisovnělém "hornouherském nářečí" ;-), Brňáky za "přivandrovalce z východu :D . No, také názor...

Jinak zaplatit stovku a volat na Slovensko za 4 Kč/min je jedna možnost, Odorik nabízí další, volat za 2,96 Kč/min na mobil a 0,59 Kč/min na pevnou....
4bshoore

Re: ODORIK pro HTC TITAN

Příspěvek od 4bshoore »

RESPECT TO VIR

Pro zajímavost kolik světových jazyků zná Pan Šimon,slovenština nepočítá :lol: ?
P.S. Hlavně ne přízvuk protože nejsou filologové( je to rasismus nebo co ? ) , důležité je rychle a kvalitne technické řešení.
Hádanka: 10 Androidu jsou přihlášeni , volají a příjmájí hovory, 1-ne.Kde je chyba a komu nadávat ?
Venda

Re: ODORIK pro HTC TITAN

Příspěvek od Venda »

Kdyz pominu hovadske vyjadrovani v uvodnich prizpevcich tak bych k tomu servisu rekl jeste tolik ze pokud nekoho neuspokojuje pristup Odorika, potom ho nema sanci uspokojit zadny jiny voip operator v tomto state. Urcite to v tom neni jen business, nedokladaji to jen ceny volani s minimalni marzi ale take rada technickych vychytavek, ktere uzivatele potesi ale nemaji sanci na ekonomickou navratnost. Odorikovci jsou tedy zcela jiste nejen 'businessmani' ale take nadsenci, kteri nad nejakou tou hodinou casu venovane vymyslenim fucirek urcite nepremysleji. Ano, kdyz jsem volal na jejich linku, mel jsem dotaz na moznost firemniho postpaidu a take alternativniho CLI, nejprve mi to vzal nekdo, kdo byl zcela jiste cizincem a nevedel, ktera bije, okamzite me ale predal dal a pak uz byl rozhovor naprosto k veci.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: ODORIK pro HTC TITAN

Příspěvek od Pitomec »

hribecek píše:Zdravím všechny - hlavně admina stránek,

chtěla jsem se Vás něco zeptat. Nabízíte levné volání za 1,59 Kč, ale o své klienty se moc nezajímate. Když člověk něco potřebuje s nastavením chytrého mobilu tak ho odkazujete na různé odkazy a nastavení a ani to né vždy pomáha. Ja se Vám divím.

CHCETE PŘEDCI ABY LIDI VOLALI S VÁMI - A - VYUŽÍVALI VAŠÍCH SLUŽEB.

Dobře, ale tak im pomozte a dejte im tá nastavení zda už na ANDROID, IPHONE ČI WINDOWS MOBILE a jiné systémy jako na tácu. Já vím, že to zní možná divně, ale dnes je velká konkurence a už dnes lidi volají za 700 až 1400 Kč měsíčně a neomezeně. Pokud si chcete zákazníky udržet či nalákat nové musíte se o ně starat jinak skrachujete jako Ufon například.

To předci néjde jenom cpát všechno na symbian či android (nic proti), ale myslete také i na ostatní uživatele. Technologie vývoje u mobilů jde hodně rychle dopředu, ale na ostatní systémy nějak kašlete, nezdá se Vám. Když člověk volá na Vaši ODORIK linku tak buď to veme nějaký Rusák s ruským přízvukem nebo tam slovensky mluví nějaké Slověny. A když se člověk zeptá na pomoc tak p.r.d. o tom vědí. Já nechápu tuhle dobu, každý chcete jenom rychle vydělat a koukate jenom na své zisky, ale zákazníky máte u zadní části lidského těla.

Co takhle tady hodit doslovné návody a ne klikačky a samo študírny pro nastavení Vaších služeb ODORIKA pro WINDOWS MOBILE, IPHONE a jiné systémy???

Hezký den. :|
Kup si telefon od providera (tj. od Odoriku) a budeš ho mít nepochybně nastavený pro volání tak, aby fungoval. Ale když si někde koupíš cosi svýho, tak si to holt taky nastav svépomocí. Nebo o to požádej svýho prodejce, který na tobě prodejem telefonu vydělal a měl by ti správně poskytovat podporu on.
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ODORIK pro HTC TITAN

Příspěvek od xsouku04 »

Kód: Vybrat vše

Když člověk něco potřebuje s nastavením chytrého mobilu tak ho odkazujete na různé odkazy a nastavení a ani to né vždy pomáha. Ja se Vám divím. 
Pokud se potřebujete zeptat něco techničtějšího, nejlepší je zeptat se tady na fóru. Odpovědět tak může ten kdo to ví a ne ten komu se zrovna dovoláte. Rada se také může hodit komukoli kdo si to vlákno najde na internetu a vězte, že zase ne oplátku se podělí s tím na co přišel on.
Náš typickej zákazník je cizinec, který volá převážně z O2 telefonních budek nebo internetu do zahraničí. Ne všichni, kdo dělají podporu na Odorik.cz tak umí bez přízvuku česky, ale v tom případě zase umí dobře jiné jazyky.
Služby pro české zákazníky je něco s čím pořád začínáme.
hribecek
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21. lis 2011 12:00:09

Re: ODORIK pro HTC TITAN

Příspěvek od hribecek »

Šimon píše:Počúvaj Nagy alebo, ako sa voláš robíš si tu reklamu alebo čo? Celý Odorik stojí za hovno. Je to banda iba privandrovalcov z Východu. Neochotný sú, ako hovno v prdeli keď má výjsť...Serú na ľudí z vysoka hlavne, že ich služby su vetšinou nekvalitne, sústavne vypadáva signal, mobil sa vypína z pripojenia u Odorika takže o čom. U Vodafonu za mesačný poplatok 100 kč volám do zahraničia za 4 kč a som stále na príjme. Nemusím sa nikomu doprosovať a trpnuť či mám mobil pripojený nakoľko u android telefonov je to normálne. Ani Sipdroid ani CSipSimple tomu nepomohlo.

Je úplňe jedno či sa jedná o Odroik či Mikrotech a iné sú iba jeden ksindel a darmožráči čo sa iba napchávajú a na ostatných kašlú. Srať na Odorik i tak stojí za hovno!

ŠIMON TO SÍCE NAPSAL MOŽNÁ AŽ TROCHU SPROSTĚ, ALE NAPSAL PRAVDU V TOM, ŽE SE TO STÁLE ODPOJUJE NA ANDROID TELEFONECH, TO MOHU SAMA POTVRDIT A TO SE BUDU HÁDAT I S ADMINEM KDYBY MI TVRDIL NEBO NĚKDO JINÝ, ŽE TO NENÍ PRAVDA. NEVÍM JAK TO FUNGUJE U IPHONU A JINÝCH TEL., ALE U ANDROIDŮ SE DOST ČASTO A MNOHOKRÁT ODPOJUJE Z NTERNETU BEZ OHLEDU ZDA MÁTE WIFI NEBO KLASICKÉ MOBILNÍ PŘIPOJENÍ. ŽE ODORIK MAJÍ SLOVÁCI JE PRAVDA A NEVÍM PROČ SE K TOMU OTEVŘENĚ NEPŘIZNAJÍ. CO JE NA TOM, ALE PAK DEJTE NA INFOLINKU ŽENU NEBO CHLAPA, KTERÝ MLUVÍ ČESKY AČ JSME V ČECHÁCH A NE ABY NĚKDO " HOVORIL " TADY SLOVENSKÝ. JE MI TO NEPŘÍJEMNÉ A VADÍ MI TO, NEJSME NA SLOVENSKU A ŽÁDNÉ ČESKOSLOVENSKO JIŽ NEEXISTUJE. NA SLOVAČI BY SE TAKY SLOVÁKŮM NELÍBILO KDYBYCH TAM MLUVILA U NĚJAKÉHO OPERATORA ATD. ČESKY, TO BY BYLI NARÁŽKY, ČECHURY, MECHURY, ŽE ZNÁME SLOVÁKY A JEJÍ ITALSKOU NÁLADU, TAK PROČ TO U NÁS AKCEPTOVAT? CHCETE U NÁS PODNIKAT, OK, ALE PAK SE PŘISPŮSOBTE A MLUVTE ČESKY A NE BLBĚ JAKO SLOVĚNA BUBÍLKOVÁ JAKO KDYBY MĚLA HORKÉ BRAMBORY V HUBĚ, ALE FAKT, VEĎ TO JE HRŮZA JAK TE VAŠE OPERÁTORKY NEBO TEN VÁŠ RUSÁK TAM MLUVÍ ČI CO TO JE ZA ČLOVĚKA, HNUS.

NECHCI SE CHOVAT JAKO LESBA, KTERÁ VYPADÁ JAKO CHLAP, ALE VAŠE SLUŽBY JSOU OPRAVDU V POSLEDNÍ DOBĚ VELICE NEKVALITNÍ, VYMÝŠLITE SAMÉ ZDOKONALENÍ APŘITOM JE TÁ KVALITA JAK HOVORŮ, TAK PŘIPOJENÍ HORŠÍ A HORŠÍ. NĚKDO TADY PÍŠE, ŽE JE PROBLÉM S PŘIPOJENÍM, S PŘIPOJENÍM PŘES WIFINU NEBO PŘES HSDPA A POD. U OPERÁTORA NEMŮŽE BÝT PROBLÉM, ALE APK JE PROBLÉM U ODORIKA.

UVÍTALA BYCH KDYBY ODORIK KONEČNĚ PŘIZNAL SVÉ CHYBY A NE JENOM STÁLE SE VYMLOUVAL NA NESCHOPNOST A PAK I DRZOST ZÁKAZNÍKU CO MU PLATÍ. JE HODNĚ VĚCÍ CO MUSÍTE JEŠTĚ UDĚLAT ABY JSTE SE DOSTALI NAPŘ. NA UROVEŇ NAPŘ. NĚMECKÉHO SIPGATE.DE KDE ZA MĚS. POPLATEK NAPŘ. 5 EURO VOLÁM PO CELÉ EU NA PEVNÉ LINKY ZDARMA A POD., ALE VÁS ZAJÍMAJÍ JENOM ZISKY A ŽÁDNA KRITIKA.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: ODORIK pro HTC TITAN

Příspěvek od Pitomec »

Tak se na Odorik vykašli, volej si přes ty svoje Germány a máš to vyřešený, ne?
Obrázek
Zamčeno