Automaticke odhlasovani

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Automaticke odhlasovani

Příspěvek od Kristovec »

Proc mne system sam od sebe odhlasi,kdyz po zadani jedne odpovedi chci napsat dalsi?
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Automaticke odhlasovani

Příspěvek od Pitomec »

Taky mě to furt odhlašuje :-(
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Automaticke odhlasovani

Příspěvek od xsouku04 »

Mě také. Zakliknu "Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě" a stejně mě to za chvíli odhlásí.
Dělá to jak ve firefoxu tak chromiu mám aktualizovaný archlinux.
Jardovi Marákovi to prý ale nedělá a já nechápu proč. Těžko to pak může spravit, když zrovna jemu to nedělá.
Že bychom měli nějakou polámanou cookie? Ve firefoxu 8 se mi ale nenadaří vůbec v menu preferences najít položku cookies.

Update Už jsem to kde jsou cookies schovány našel.
http://support.mozilla.com/en-US/kb/Deleting%20cookies

Nejdříve je potřeba zvolit Use custom settings for history a teprve poté se objeví cookies. dal jsem hledal 4smart. (protože cookies jsou uloženy pod forum.4smart.cz nikoli forum.odorik.cz . Uvidím a budu hlásit.

Update Zdá se že to odhlašování je způsobováno používáním doména forum.odorik.cz.
Pokud použiji forum.4smart.cz tak jsem přihlášen. Pokud jdu na web forum.odorik.cz tak jsem odhlášen, přestože se jedná o to
stejné. Přestože jsem se přihlásil na forum.4smart.cz tak mi přišel email s odkazem na forum.odorik.cz
Asi tohle střídání těch domén způsobuje odhlašování.
Řešením by tedy mohlo být vybrat si jen jednu doménu, třeba to forum.4smart.cz a na doméně forum.odorik.cz dát přesměrování na stejnou adresu na forum.4smart.cz. Odkazy z internetu tedy stále budou fungovat a bude to tak asi i korektnější pro vyhledávače.

Taky je to možná tím, že cookies se vážou vždy k jedné doméně. Takže jakmile přistoupím pomocí té druhé cookie najednou není.
Je ale zajímavé, že žádný cookie forum.odorik.cz jsem nenašel, našel jsem vždy jen forum.4smart.cz .

Update Už je to víc jak 12 hodin a jsem stále přihlášen. Potvrzuji je to tedy těma dvěma doménama. V dohledné době to opravíme.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Automaticke odhlasovani

Příspěvek od xsouku04 »

Opraveno. Jediná doména je nyní forum.odorik.cz a cookies se ukládají pod forum.odorik.cz.
Odpovědět