Přerušení hovoru

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
ppred
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 08. pro 2011 8:33:56

Přerušení hovoru

Příspěvek od ppred »

Dobrý den,předem upozurňuji,že jsem nováčkem.Na zkoušku jsem si nastavil v nokii E52 SIP.Vše mi fungovalo a byl jsem spokojen,ale je tu jeden hodně zásadní problém.Pokud mám na telefonu zaplou službu "oderik" a jsem připojen přes domácí wifi a použiji běžný hlasový hovor ať již příchozí nebo odchozí tak se mi po cca 1minutě přeruší a čas posledního hovoru ukazuje podstatně delší než ve skutečnosti byl.Nevíte kde je chyba?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přerušení hovoru

Příspěvek od xsouku04 »

Nevím čím to. Nenapadá mě nic než experimentovat. Zkusit třeba udělat hovor přes jiný wifi, nahrát nový firmware do telefonu. Zkusit volat přes 3G. atd. a zjistit kdy to dělat přestane.
AndriIP
Příspěvky: 29
Registrován: stř 07. pro 2011 12:23:43

Re: Přerušení hovoru

Příspěvek od AndriIP »

Hlasový hovor je to volání přes GSM operatora, nemělo by to být nic společného z Internet telefonem.
Restrartujte telefon. To dělá když je Internet telefon aktivován?
ppred
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 08. pro 2011 8:33:56

Re: Přerušení hovoru

Příspěvek od ppred »

Ano dělá to při aktivovním internet telefonu,samozřejmě pokud deaktivuji,tak je vše OK.Jako první jsem restartoval telefon,ale nepomohlo.Zatím je jediné řešení zapínat službu až když chci využít internetové volání,což není zrovna přívětivé na obsluhu.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Přerušení hovoru

Příspěvek od ViR »

ppred píše:Pokud mám na telefonu zaplou službu "oderik" a jsem připojen přes domácí wifi a použiji běžný hlasový hovor ať již příchozí nebo odchozí tak se mi po cca 1minutě přeruší....
Jen výstřel od boku - jak dobrou či špatnou máte v tom mobilu baterii?
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Přerušení hovoru

Příspěvek od Kristovec »

I mne to tak dela,a to i v 3G,ale myslim,ze po urcite dobe necinnosti se SIP telefon reaktivuje sam od ebe,zkuste to,nechat mobil byt,a jestli nabehne.
Jenze samozrejme,porad na to myslet a hlidat to.
ppred
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 08. pro 2011 8:33:56

Re: Přerušení hovoru

Příspěvek od ppred »

Všem díky za snahu.Tak nevím jak se mi to podařilo vyřešit,ale nainstaloval jsem nejnovější firmware do mobilu a přeinstaloval SIP a ejhle vše OK a raději do toho nešťourat.
Odpovědět