Nefunguje přihlášení PINem do Odorika z mob.telefonů

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Nefunguje přihlášení PINem do Odorika z mob.telefonů

Příspěvek od xtonda »

Kdyby to jen nahrazovalo poslední čísla hvězdičkami, ono to ale odchytává šipku vlevo, Backspace, Enter, Delete a při jejich stisku to dělá nějaké psí kusy, viz co sem popisoval. A když změním pozici kursoru myší a chci hodnotu editovat, to se teprv začnou dít věci.

A holt na mobilní zařízení s dotykovými displeji a virtuálními klávesnicemi jako Swype apod. tento koncept prostě moc nepasuje.

Co za kódy se generuje v různých kombinacích prohlížečů a klávesnic si lze zkoušet třeba zde:
http://www.asquare.net/javascript/tests/KeyCode.html
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nefunguje přihlášení PINem do Odorika z mob.telefonů

Příspěvek od helmut.niederman »

xsouku04 píše:Helmute jakou aplikací jsi dělal to video? To by šlo tím pěkně dělat různé návody na Android.

Komu zadávání pinu zlobí, nechť se přihlašuje přes jméno a heslo.https://www.odorik.cz/ucet/?login_method=credentials Výhoda je také v tom, že si to můžete nechat uložit v prohlížeči. Vychytávat různé androidobugy v době, kdy uvažujeme o tom, že pin pro přihlašování nahradíme jménem a heslem (a pin necháme jen jako možnou alternativu), nemá moc smysl.
Je to aplikace Screenshot Recorder 5+ Without ROOT nebo též NO ROOT pro Android 5. Takže pokud máte Android KitKat a nechcete přijít o záruční dobu či servis v rámci záruční doby, a nechcete tím pádem ROOTOVAT telefon, tak tato aplikace nepojede. U nižších verzích než je Lollipop je potřeba mít ROOT, u Lollipopu není potřeba.Většina podobných aplikací vyžaduje ROOT, tenhle ani nevyžaduje. Dá se tam nastavit při nahrávání FPS, Bitrate tedy kvalita já mám nastaveno 6 Mbit/s.

Jako obrovskou nevýhodu vidím v nahrávání zvuku. Bylo by pro mne dobré, kdyby se zvuk nahrával tzv. zevnitř mobilu, tedy když nějaká aplikace vydává zvuky tedy to nahrát, jenže mobil nahrává zvuky i z okolí, takže pokud nahrávám gameplay např. tak to nahraje třeba i ruchy projíždějící tramvaje, nebo jak houká sanitka nebo jak u toho hlasitě dýchám :-) Jenže já bych byl radši, kdyby to nahrávalo zvuky zevnitř nevím jak to vyjádřit. Něco aby to bylo na podobném principu jako FRAPS pro Windows. Který zachytává zvuky na zvukové desce ale nenahrává zvuky z mikrofonu. :idea:
Odpovědět