Dve zarizeni prihlasena na jeden SIP ucet

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
kvsvihaklazensky
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 16. čer 2016 11:35:44

Dve zarizeni prihlasena na jeden SIP ucet

Příspěvek od kvsvihaklazensky »

Dobry den. Mam pevny IP telefon a na nem dva SIP ucty od Odoriku (geograficke cislo + cislo mobilni). Pevny telefon mam v obyvaku. Jelikoz jsem liny a kdyz jsem v loznici a potreboval bych volat, tak se mi nechce vylezat z pelechu a zavolal bych si pres mobil (CSipSimple).
Jde mi o to, jestli muzu mit prihlasene dve zarizeni na jeden SIP (mobilni cislo). Jak to mam nastavit, aby se to s ustrednou "nehadalo"?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dve zarizeni prihlasena na jeden SIP ucet

Příspěvek od xsouku04 »

kvsvihaklazensky píše:Dobry den. Mam pevny IP telefon a na nem dva SIP ucty od Odoriku (geograficke cislo + cislo mobilni). Pevny telefon mam v obyvaku. Jelikoz jsem liny a kdyz jsem v loznici a potreboval bych volat, tak se mi nechce vylezat z pelechu a zavolal bych si pres mobil (CSipSimple).
Jde mi o to, jestli muzu mit prihlasene dve zarizeni na jeden SIP (mobilni cislo). Jak to mam nastavit, aby se to s ustrednou "nehadalo"?
Funguje to automaticky a bez omezení.
Je zde ještě druhá možnost přikoupit si za 5 Kč další linku a na ní můžeme na požádání nastavit stejné číslo, nebo tam lze nastavit klip. To je ale asi pro většinu případů zbytečné.
kvsvihaklazensky
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 16. čer 2016 11:35:44

Re: Dve zarizeni prihlasena na jeden SIP ucet

Příspěvek od kvsvihaklazensky »

Takze nemusim mit treba na kazdem zarizeni jiny SIP port? Nemusim nic nastavovat na mem uctu u Odorika? Dekuji.
m142857
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 02. čer 2016 11:39:04

Re: Dve zarizeni prihlasena na jeden SIP ucet

Příspěvek od m142857 »

Když budete chtít, můžete si to i vypnout, je to položka Povolit více registrací přímo v nastavení linky, pokud se nepletu.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dve zarizeni prihlasena na jeden SIP ucet

Příspěvek od xsouku04 »

kvsvihaklazensky píše:Takze nemusim mit treba na kazdem zarizeni jiny SIP port? Nemusim nic nastavovat na mem uctu u Odorika? Dekuji.
Ne. Mohou být nastaveny úplně stejně.
Odpovědět