Neomezene volani ze SIM odorik + Odmeny za dobiti

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
skupyy
Příspěvky: 66
Registrován: stř 27. dub 2016 19:44:27

Neomezene volani ze SIM odorik + Odmeny za dobiti

Příspěvek od skupyy »

Dobry den, zvazuju zakoupeni SIM odorik. Koukal jsem na cenik, slo by zavest k balicku 3000 minut do odorik za 110 Kc treba balicky 500 min do odorik po 20 Kc ? Tedy kdo potrebuje by si koupil treba 1000 min, kdo nepotrebuje tolik, tak by si koupil jen 500 min. atd... Ja bych to vyuzival podle potreby na presmerovani prichozich hovoru na linku 910 (odorik) a hovory budu moct brat na jakymkoliv telefonu nebo PC kde mam registrovany SIP s tou linkou 910. A nebo jeste lepe, dat to jako ODMENU ZA DOBITI, napr. dobijes si 100 Kc a mesic volas do odorik zdarma. Dobijes si 200 Kc a volas do odorik zdarma + dostanes 100 MB zdarma atd. Co vy na to? Ma to hodne operatoru, napr. T-Mobile ted dokonce za dobiti dava Neomezene volani do TM + 100MB na mesic zdarma. Je to ale za dobiti 300+.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Neomezene volani ze SIM odorik + Odmeny za dobiti

Příspěvek od xsouku04 »

skupyy píše:Dobry den, zvazuju zakoupeni SIM odorik. Koukal jsem na cenik, slo by zavest k balicku 3000 minut do odorik za 110 Kc treba balicky 500 min do odorik po 20 Kc ? Tedy kdo potrebuje by si koupil treba 1000 min, kdo nepotrebuje tolik, tak by si koupil jen 500 min. atd... Ja bych to vyuzival podle potreby na presmerovani prichozich hovoru na linku 910 (odorik) a hovory budu moct brat na jakymkoliv telefonu nebo PC kde mam registrovany SIP s tou linkou 910. A nebo jeste lepe, dat to jako ODMENU ZA DOBITI, napr. dobijes si 100 Kc a mesic volas do odorik zdarma. Dobijes si 200 Kc a volas do odorik zdarma + dostanes 100 MB zdarma atd. Co vy na to? Ma to hodne operatoru, napr. T-Mobile ted dokonce za dobiti dava Neomezene volani do TM + 100MB na mesic zdarma. Je to ale za dobiti 300+.
Žádné další balíčky jako 500 minut za 20 poskytnout nemůžeme, protože můžeme nabízet jen takové balíčky, co mají velkoobchodní ekvivalent. Nyní platíme za každou minutu jen o něco málo menší cenu, než za jakou to prodáváme, tedy vymýšlet nějaké výhodné balíčky nemůžeme.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Neomezene volani ze SIM odorik + Odmeny za dobiti

Příspěvek od luky »

skupyy píše:Ma to hodne operatoru, napr. T-Mobile ted dokonce za dobiti dava Neomezene volani do TM + 100MB na mesic zdarma. Je to ale za dobiti 300+.
je otázka, jestli to musí pak virtální operátor dotovat ze svého zisku nebo jestli se mu podaří nějaká taková akce nasmlouvat u T-Mobile. Třeba má nějaký provozovatel virtuálu nějakého kámoše manažera u T-Mobile a ten mu dá nějakou výhodu mimo oficiální ceník. Každý takový bonus pro koncového zákazníka má velký reklamní efekt... (jinak bych to taky bral... udělá to radost... klidně za nabití 1000,- Kč)
MN_
Příspěvky: 22
Registrován: úte 13. srp 2013 11:11:20

Re: Neomezene volani ze SIM odorik + Odmeny za dobiti

Příspěvek od MN_ »

Víte co je největší výhoda Odorika? Že se nesnaží dělat z lidí blbce! :)

Narozdíl od ostatních telekomunikačních firem jsem s nimi nikdy neřešil, že bych měl pocit, že nedostávám za své peníze dostatečně dobrou hodnotu. A hlavně - vždy se chovali férově a od doby, co jsem je před pár lety nasadil o nich v podstatě nevím a jediná věc je, že vidím, jak se mi zmenšují a zmenšují provolané částky...

Kdybych měl řešit nějaké odměny za dobití a podobné nesmysly, byl bych strašně naštvaný. Musel bych na to totiž myslet. Takhle mi jednou za pár měsíců přijde mail, já tam pošlu nějakou částku a zase o nich na chvíli nevím.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Neomezene volani ze SIM odorik + Odmeny za dobiti

Příspěvek od Pitomec »

Souhlas :)
Obrázek
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: Neomezene volani ze SIM odorik + Odmeny za dobiti

Příspěvek od lifdo69 »

Lépe bych to neřekl. A i tak máme ale bonus, pořád něco zlepšují a netrpí tím zavedené funkce, jako u jiných..
Odpovědět