Volání do zahraničí bez mezinárodní volby jako error Odoriku

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Volání do zahraničí bez mezinárodní volby jako error Odoriku

Příspěvek od helmut.niederman »

Dnes jsem chtěl volat z Odorik.EXE na záznamníkovou službu "memobox" O2 vytočil jsem číslo 966 a číslo schránky. V Odorik.EXE se zobrazila informace o volání na mobilní telefon 0,59 Kč/min, bohužel jsem se nedovolal, což je mi divné a slyšel jsem arabštinu :o , ale hovor se nespojil a nic jsem neplatil, tak jsem zavěsil ale ve výpisu hovorů se mi tento hovor zobrazil jako mezinárodní hovor do Saudské Arabie. :o Pak jsem provedl ještě jeden pokus a zkušebně jsem vytočíl záznamníkovou službu "memobox" 966 a číslo 602 123 456 viz screenshot a situace se opakovala. Odorik.EXE ukazoval jako vnitrostátní hovor, ale ve výpisu se jednalo o mezinárodní hovor. :shock: Když jsem pak vytočil jiné číslo 960602123456 tak ve výpisu mi to zas ukazovalo, že jsem neúspěšně volal na Maledivy. :shock:

A mám tyto otázky :
1) Proč se z Odorika nemohu dovolat na záznamníkovou službu "memobox" s prefixy 960, 966 tedy na taková čísla, která nemají 9 číslic ale 12 číslic ? Například 960 602 123 456
2) Proč Odorik. exe ten hovor bere jako vnitrostátní, ale ve skutečnosti je mezinárodní ?
3) Proč vůbec existuje chyba, že když volám z Odorik.EXE bez mezinárodní předvolby, že systém to bere jako volání do zahraničí ?
4) Kdy zprovozníte funkční volání na záznamníkové služby O2, Vodafone ?
Odorik#Screenshot.JPG
Odorik#Screenshot.JPG (72.79 KiB) Zobrazeno 3199 x
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Volání do zahraničí bez mezinárodní volby jako error Odo

Příspěvek od kovik »

Dobry den, melo by to byt opraveno.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Volání do zahraničí bez mezinárodní volby jako error Odo

Příspěvek od helmut.niederman »

kovik píše:Dobry den, melo by to byt opraveno.
Děkuji, už jste to sice opravili, a správně se to ukazuje ve výpisech hovorů, ale bohužel nedokáže váš opravený systém spojit hovor, přečte to jen kolik minut mohu volat a pak se hovor utne, volané číslo 960602123456 a nebo 966602123456 a stejný problém je i pokud před to dám českou mezinárodní volačku. Systém přečte kolik mohu volat minut a pak se hovor ukončí :roll: . Zkoušeno s aplikace ODORIK.EXE. Kredit je tam kladný v desítkách korun.
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Volání do zahraničí bez mezinárodní volby jako error Odo

Příspěvek od kovik »

Dobry den,
jeste to spadlo do fraudu.
Jiz by to melo byt v poradku.
Diky za nahlaseni a trpelivost.
Odpovědět