Oddelene dobijeni

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Oddelene dobijeni

Příspěvek od Pitomec »

To by taky nebylo špatný, začnu o tom uvažovat :-)
Obrázek
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: Oddelene dobijeni

Příspěvek od GeBu »

Rozhodl jsem se založit druhý účet, ale narazil jsem na problém. Nemohu tam mít stejnou e-mailovou adresu neprojde registrace, protože to systém vyhodnotí a pošle mi e-mail se "zapomenutým" heslem.
Přece nebudu babičce zakládat další email :).
Právě jsme zaznamenali pokus o novou registraci na e-mail xxxxx. Není třeba se registrovat znovu když už jste jednou registrováni. Váš pin je xxxxx, přihlásit se lze i pomocí vašeho emailu a hesla. Heslo jsou poslední 4 číslice pinu ("xxxx") .
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oddelene dobijeni

Příspěvek od xsouku04 »

Obecně email není potřeba, je možné registraci provést i jen na mobilní číslo babičky. Je to ale třeba udělat ručně, nejlépe zavoláním z toho čísla na 800515515 a požádat o zaslání pinu sms zprávou.
Nebo můžete babičce objednat kartičku poštou viz http://www.odorik.cz/registrace.html zaslání karty poštou.

Dokonce je možné mít účet i bez registrace na mobil, ale tam pak může vzniknout problém při ztrátě přístupových údajů.
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: Oddelene dobijeni

Příspěvek od GeBu »

Díky za odpověď. Půjdu jednou z těch cest.
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: Oddelene dobijeni

Příspěvek od GeBu »

Registrace se podařila - resp. mi řekli, že číslo je tam už zaregistrované, tak to asi minule prošlo, i když to zahlásilo tu chybu e-mailu. Myslel jsem, že pak budu moct e-mail přidat, ale ani nyní to nejde. Zásadní to není, protože e-mail, na který lze posílat zprávy nastavit jde.
Odpovědět