Zveřejnění firemního čísla v tlf. seznamu

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zveřejnění firemního čísla v tlf. seznamu

Příspěvek od xsouku04 »

Update, po urgenci se ozvali, že to prý vyřídí v nejbližším možné termínu. Nenapsali ale kdy, tak je zde předpoklad, že to bude pokračovat v podobném duchu.

Možná bychom mohli udělat telefonní seznam jen uživatelů Odorik. Samozřejmě jen těch, co s tím souhlasí. Není mi třeba příliš jasné, jak postupovat proti tomu, aby to nevykrádali marketingoví otravovači.

Problém je v tom, že kdybychom si udělali vlastní seznam, pravděpodobně vás v něm nikdo nebude hledat. I když mohl by pomoci Google. Navíc by to mohl být např. další odkaz na vaše webové stránky, což je dobré pro lepší pagerank. Byl by o to zájem?
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Zveřejnění firemního čísla v tlf. seznamu

Příspěvek od helmut.niederman »

Pozor, telefonní seznam už nevydávájí Zlaté Stránky alias Mediatel, ti vydávají jen žluté stránky tedy firmy. Ale jinak jsem někde slyšel možná četl, že Kellner co koupil O2, tak linka 1188 už nepatří Telefonice, ale nějaké jiné soukromé firmě, jíž ji tedy moc nedůvěřuji.
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zveřejnění firemního čísla v tlf. seznamu

Příspěvek od megacruiser »

V současné chvíli by již měly být v seznamu 1188 všechny záznamy, u kterých bylo zveřejnění v telefonním seznamu povoleno. Pokud je tam Vaše telefonní číslo nedohledatelné, napište mi na kment(zavinac)odorik.cz, zkontroluji, zda bylo v posledním exportu, a případně budu nezveřejnění reklamovat.
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Zveřejnění firemního čísla v tlf. seznamu

Příspěvek od mobilemanic »

Škoda, zapomněl jsem to zapnout a už je tedy odesláno...

Kdy bude odesílána příští dávka? :-)
Alpyn
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 03. říj 2013 12:15:49

Re: Zveřejnění firemního čísla v tlf. seznamu

Příspěvek od Alpyn »

Opět zdravím pracovníky Odoriku.cz . Nahlédnutím do tel. seznamu 1188.cz již své číslo mám zde uvedeno. Začalo zřejmě vše fungovat jak má. Akorát jen ta doba. Mám povolené od září 2013. Skoro 3 roky. Přeji pěkné dny.
Odpovědět